1%
  • 0/10

احتمال همکاری یک موزیسین در بازی GTA 6 تایید شد

حضور یک موزیسین دیگر

احتمال همکاری یک موزیسین در بازی GTA 6 تایید شد ۰ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
موزیسین در بازی GTA 6

براساس شواهد و اطلاعات به دست آمده به نظر می‌رسد همکاری یک موزیسین در بازی GTA 6 مورد تایید قرار گرفته است.

تقریبا سه ماه از انتشار اولین تریلر بازی GTA 6 توسط کمپانی راکستار می‌گذرد تا بدین طریق انتظارهای برای مشاهده بازی و فهمیدن این موضوع که چه چیزی در نسخه بعدی این مجموعه جهان باز محبوب انتظار هواداران را می‌کشد به اتمام برساند. با این حال پس از انتشار اولین تریلر، بازی در سکوت خبری فرو رفت و اطلاعات دیگری از آن منتشر نشد. یکی از مواردی که در ماه‌های ابتدایی سال 2024 از آن مطلع شده‌ایم نوع موسیقی‌های احتمالی است که پلیر می‌تواند در جریان ماجراجویی خود در وایس سینی (Vice City) به آن‌ها گوش کند. در همین راستا رپر معروف اسکول‌بوی کیو (Schoolboy Q) به نظر می‌رسد از همکاری و مشارکت خود در بازی GTA 6 خبر داده است.

این رپر آمریکایی اخیرا پستی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اشتراک گذاشته و در آن به سالگرد ده سالگی انتشار آلبوم Oxymoron پرداخته است. در همین راستا یکی از طرفداران در زیر این پست و خطاب به اسکول‌بوی نوشت: “اگر تو برای رادیو GTA 6 موسیقی داشته باشی ما بسیار خوشحال می‌شویم.” در همین راستا این رپر در پاسخ به پست این مخاطب نوشت: “شکن نکن در آن خواهم بود.” اگرچه این اتفاق نمی‌تواند یک تاییدیه رسمی برای مشارکت این موزیسین در بازی GTA 6 باشد و شاید تنها نشان دهنده علاقه او برای حضور در نسخه ششم GTA باشد، باید به این نکته توجه کنیم که پیش از این موسیقی اسکول‌بوی کیو در بازی GTA 5 نیز مورد استفاده قرار گرفته بودند.

چند هفته قبل یکی دیگر از هنرمندان رپ یعنی تی پین (T-Pain) در جریان یک لایو استریم از مشارکت و همکاری خود در نسخه ششم Grand Theft Auto خبر داده بود. با این حال جزئیات بیشتری در خصوص چگونگی این همکاری ارائه نکرده بود.

عنوان مذکور برای انتشار در سال 2025 برنامه‌ریزی شده و تاکنون تاریخ عرضه دقیقی برای آن اعلام نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments