1%
  • 0/10

یک منبع موثق زمان معرفی بازی GTA 6 را لو داد

اولین تریلر هم در راه است

یک منبع موثق زمان معرفی بازی GTA 6 را لو داد ۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
زمان معرفی بازی GTA 6

رسانه Bloomberg به نقل از افرادی مطلع زمان معرفی بازی GTA 6 را لو داده و ظاهراً بسیار نزدیکتر از چیزی است که گمان می‌شد.

پس از اینکه بزرگترین افشای تاریخ ویدیو گیم رخ داد و حجم بالایی ویدیوی گیم پلی به فضای مجازی آمد، راکستار گیمز مجبور شد توسعه نسخه جدید سری بازی‌های Grand Theft Auto را تایید کند. شرکت آمریکایی سپس در سکوت خبری فرو رفت و هیچ گونه جزئیات دیگری را به اشتراک نگذاشت. البته منابع غیررسمی در طول ماه‌های گذشته بیکار ننشسته و هر کدام ادعایی را پیرامون برنامه‌های راکستار برای معرفی محصول مورد انتظارش مطرح کرده‌اند.

رسانه Bloomberg یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود را به زمان معرفی بازی GTA 6 اختصاص داده است. جیسون شرایر (Jason Schreier) که یک خبرنگار حوزه ویدیو گیم بوده و بواسطه مطالب اختصاصی‌اش شناخته می‌شود، به نقل افراد مطلع از برنامه‌های راکستار گیمز گفته این شرکت می‌خواهد جدیدترین نسخه GTA را در طول این هفته معرفی کند. در ادامه متن آمده نخستین تریلر هم ماه بعد میلادی و همزمان با سالگرد بیست و پنجمین سال تاسیس راکستار به نمایش در خواهد آمد.

از آنجایی که اجازه صحبت درباره زمان معرفی بازی GTA 6 را نداشته‌اند، افراد مطلع از جیسون شرایر خواستند هیچ اشاره‌ای به هویتشان نشود. شرایر همچنین پیامی را برای راکستار گیمز فرستاد و خواستار یک بیانیه رسمی در این باره شد اما تاکنون جوابی دریافت نکرده است. در ضمن، تاریخ یا بازه‌های رونمایی که دفعات قبل مطرح شده بودند، همگی توسط منابع غیررسمی مانند اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی لو رفته بودند اما اینبار پای یک رسانه مشهور در میان است. به همین دلیل، کاربران شدیداً خوشبین هستند.

طبق اطلاعاتی که قبلاً لو رفته بود، راکستار گیمز می‌خواست بازی GTA 6 چهار شخصیت اصلی داشته باشد و نقشه‌اش ۳ شهر بزرگ را شامل شود اما برنامه‌ها به مرور زمان تغییر کرد تا توسعه دهندگان مجبور به کرانچ (اضافه کاری غیرمعقول) نشوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments