تماشا کنید: تریلر جدید Gran Turismo 7 منتشر شد

با پورشه می‌تازد

تماشا کنید: تریلر جدید Gran Turismo 7 منتشر شد نریمان هروی ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

تریلری جدیدی از Gran Turismo 7 منتشر شد. این تریلر پر ماشین‌های پورشه تمرکز دارد و چندین دستگاه از آنان از بازی Gran Turismo Sport بازگشته‌اند.

همان‌گونه که می‌دانید، بازی ریسینگ Gran Turismo 7 یکی از بازی‌های انحصاری بزرگ و شاخصی بود که در نمایش اخیر پلی‌استیشن حضور داشت. با تریلری که در نمایش پخش گردید و البته چندین خبر تازه، دید بهتر و به نسبت مفصل‌تری به نسخه‌ی بعدی این سری پیدا کردیم. حالا تریلری جدیدی از این بازی ریسینگ پرسابقه منتشر شده و باری دیگر می‌توانیم از دیدن رقص ماشین‌های زیبا و گران‌قیمت روی پیست، لذت ببریم.

این تریلر کوتاه ۳۰ ثانیه‌ای، به شکل کامل روی کمپانی پورشه و ماشین‌های موجود از این کمپانی در بازی Gran Turismo 7 تمرکز دارد. ماشین‌های جدیدی مثل Porsche 917K و Porsche 917 Living Legend در این تریلر نمایش داده شده‌اند. همچنین چندین ماشین که از نسخه‌ی قبلی این سری، یعنی بازی Gran Turismo Sport بازگشته‌اند نیز در این تریلر حضور دارند. البته به شکل بسیار کوتاه و حدود چند ثانیه نیز شاهد گیم‌پلی این بازی نیز خواهیم بود. اگر به ماشین‌های پورشه علاقه‌مندید یا دوست دارید بازی Gran Turismo 7 را تجربه کنید، تماشای این تریلر کوتاه به شما توصیه می‌شود.

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ مارس ۲۰۲۲) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین این بازی از قابلیت حالت چندنفره‌ی بین نسلی، ساپورت می‌کند و دارندگان کنسول‌های نسل ۸ و نسل ۹ سونی می‌توانند در پیست‌های مختلف با یک‌دیگر رقابت کنند. البته نباید فراموش کنید که بخش کمپین تک‌نفره‌ی این بازی، نیازمند اتصال دائمی و پایدار به اینترنت خواهد بود.

نظر شما در مورد این تریلر کوتاه چیست؟ شما کدام سری ریسنیگ را موفق‌تر و جذاب‌تر می‌دانید؟ سری گرن توریزمو و یا سری فرتزا؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا