فضای مورد نیاز احتمالی بازی Gotham Knights فاش شد

کمتر از یک سال تا انتشار بازی Gotham Knights باقی مانده است

فضای مورد نیاز احتمالی بازی Gotham Knights فاش شد نیما خدارحمی ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
فضای مورد نیاز احتمالی بازی Gotham Knights

شاید امسال شاهد حضور بتمن در دنیای بازی‌های ویدیویی نباشیم، ولی جانشینان خلف او ما را با اسرار دنیای مرد خفاشی روبه رو ساخته و باید منتظر انتشار آن تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ باشیم.

مدت زمان نسبتا زیادی از انتشار آخرین اطلاعات مربوط به بازی مورد انتظار Gotham Knights گذشته و تنها خبری که طی چند مدت اخیر به طور رسمی توسط استودیو برادران وارنر منتشر شده، تاریخ انتشار این بازی است که البته جز اطلاعات بسیار مهم درباره این عنوان تلقی می‌شود. بازی Gotham Knights تا پیش از پایان سال جاری میلادی یعنی ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و امیدواریم این بازی با تاخیر مواجه نشود. به تازگی اطلاعات جدیدی نیز از این بازی منتشر شده که بسیار حائز اهمیت هستند.

به تازگی، اطلاعاتی درباره نسخه آزمایشی بازی Gotham Knights توسط وبسایت SteamDB منتشر شده که از فضای مورد نیاز احتمالی این بازی در رایانه‌های شخصی و شبکه استیم رونمایی می‌کند. لازم به ذکر است که وبسایت SteamDB به هیچ عنوان با شرکت والو و شبکه استیم در ارتباط نبوده و به طور کاملا مستقل عمل می‌کند، با این حال این وبسایت بسیار قابل اعتماد بوده و طی سال‌های اخیر اطلاعات موثق و دقیقی را در اختیار کاربران قرار داده است. این وبسایت به تازگی اطلاعات مربوط به بازی Gotham Knights را به روزرسانی کرده و فضای مورد نیاز آن را ۸۶.۵۳ گیگابایت در شبکه استیم اعلام کرده است. آن‌ها همچنین حجم فایل‌های استخراج نشده این بازی را ۵۶.۲۷ گیگابایت اعلام کرده‌اند.

این نکته را نباید فراموش کرد که در حدود شش ماه تا انتشار این بازی باقی مانده و بدون شک بسیاری از مراحل توسعه این بازی به پایان نرسیده و از همین رو، احتمال افزایش حجم بازی بر اثر افزودن جزئیات یا حتی کاهش حجم آن در اثر بهینه سازی بازی وجود دارد. ما انتظار داریم در آینده نزدیک نه تنها از نسخه آزمایشی این بازی، بلکه اخباری رسمی از نسخه پایانی این بازی در اختیار ما قرار گیرد. از این نکته نیز نباید غافل شد که این اطلاعات به هیچ عنوان رسمی نبوده و نمی‌توان صحت آن‌ها را تایید کرد.

بازی Gotham Knights در روز ۲۵ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۱ برا پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند جایگزینی کامل برای سه گانه Batman Arkham باشد؟ نظرات خود را با ما با اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا