تریلر جدیدی از فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد

نمایش ضربه متقابل گودزیلا به کونگ

مدتی پیش تریلر جدیدی از فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد که اگرچه بیشتر لحظات آن را در تریلر قبلی دیده بودیم، اما شامل صحنه‌های جدیدی از فیلم، از جمله ضربه گودزیلا به کونگ می‌شود.

اولین تریلر از یکی از مورد انتظارترین بلاک باسترهای سال 2021، یعنی فیلم Godzilla vs. Kong، بالاخره مدتی پیش منتشر شد که ما را کمی بیشتر با فضا و داستان آن آشنا می‌کرد. این تریلر نشان می‌داد که میمون عظیم‌الجثه، کونگ، تا حدودی متحد با بشریت است، زیرا مردم امیدوارند تا او بتواند با گودزیلا مبارزه کند. مبارزه پادشاه هیولاها که به وضوح در این تریلر شخصیت شرور است با کونگ، در چند لحظه از آن نمایش داده می‌شود، با اینحال هنوز هم انتظار می‌رود که یک دشمن بزرگتر در فیلم وجود داشته باشد که هنوز نشان داده نشده و گودزیلا و کونگ برای شکست دادن او قرار است با یکدیگر متحد شوند.

اکنون به تازگی یک تریلر جدید از فیلم Godzilla vs. Kong برای بازار ژاپن منتشر شده است که اگرچه شبیه به اولین تریلر آن است، اما صحنه‌های جدیدی نیز در آن وجود دارند. یکی از مهم‌ترین و جذابترین صحنه‌های تریلر قبلی، لحظه ضربه زدن کونگ به گودزیلا بود، حالا در این تریلر ضربه متقابل و محکم گودزیلا به کونگ نشان داده می‌شود. اغلب صحنه‌های این ویدئو را پیش از این در تریلر قبلی دیده بودیم. ضربه کونگ آمریکایی به گودزیلای ژاپنی، احتمالا چندان قرار نبود با استقبال مردمان ژاپن قرار بگیرد، به همین دلیل سازندگان فیلم یک نسخه ویژه از تریلر را برای این کشور منتشر کرده‌اند.

در حالی که در اولین تریلر، اوضاع بیشتر به نفع کونگ است، اما چهره چندان بدی نیز از گودزیلا به نمایش گذاشته نمی‌شود، او همچنان بسیار قدرتمند است و کونگ برای مبارزه با او کار راحتی را در پیش ندارد. ضرف نظر از اینکه در نهایت کدام از یک از دو هیولا پیروز جنگ می‌شوند، اما این نبرد قطعا بسیار حماسی و دیدنی خواهد بود.

فیلم Godzilla vs. Kong به عنوان جدیدترین اثر MonsterVerse شرکت Legendary در تاریخ 31 مارس (11 فروردین) به روی پرده می‌رود. همزمان با اکران، این فیلم در شبکه استریم HBO Max نیز در دسترس قرار می‌گیرد. آدام وینگارد، کارگردان فیلم‌های Death Note و Blair Witch، کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است و الكساندر اسكارسگارد، میلی بابی براون، ربکا هال، برایان تیری هنری، شون اوگوری، ایزا گونزالس، جولیان دنیسون، کایل چندلر و دمیان بیشیر در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا