1%
  • 0/10

تماشا کنید: مبارزه گودزیلا و عنکبوتی عظیم الجثه در تریلر چینی Godzilla x Kong

تعداد تایتان‌ها ظاهراً بیشتر از چیزی است که گمان می‌رفت

تماشا کنید: مبارزه گودزیلا و عنکبوتی عظیم الجثه در تریلر چینی Godzilla x Kong ۳ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

تریلر چینی Godzilla x Kong که اخیراً به فضای مجازی آمده، موارد مهمی را در خود جای داده که تریلرهای آمریکایی شامل نمی‌شدند.

هر چه به روزهای پایانی ماه مارچ نزدیکتر می‌شویم، انتظار برای طرفداران آثار ژانر کایجو سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود؛ زیرا وارنر قصد دارد فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را به سینماهای ایالات متحده آمریکا بیاورد. همانطور که از نامش می‌توان فهمید، اینبار اتفاقات حول محور تقابل گودزیلا و کونگ نبوده، بلکه اتحادشان را برای مقابله با تهدیدی قدرتمند به تصویر می‌کشد.

با توجه به اطلاعات رسمی، دشمنی گودزیلا و کونگ در بخش‌های آغازین فیلم Godzilla x Kong وجود دارد اما پس از اینکه سر و کله رقبایی قدرتمند پیدا می‌شوند، به اجبار کنار هم می‌ایستند. تا به این لحظه، حضور سه تایتان متفاوت تایید شده است: شیمو، اسکار کینگ و تیامات. اینطور که بنظر می‌رسد، تیامات حضور چندانی در فیلم نداشته اما دو تایتان دیگر حضور پررنگتری در داستان دارند.

تریلر چینی Godzilla x Kong که ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد، نزدیک به دو دقیقه زمان دارد. اگرچه بخش عمده‌اش را صحنه‌های تکراری تشکیل داده، موارد جدید و مهمی را شامل می‌شود که در هیچ کدام از تریلرهای آمریکایی قرار نگرفته بودند. اولین نکته مهم، مبارزه گودزیلا (Godzilla) و تایتانی دیگر است که می‌توان آن را عنکبوتی عظیم الجثه توصیف کرد.

دیگر نکته جدیدی که در تریلر چینی Godzilla x Kong وجود دارد، به شیمو مربوط می‌شود. به بیان دقیقتر، حالا در دو نمای مختلف با این تایتان سفید رنگ ملاقات می‌کنیم که یکی از آن‌ها جدید محسوب می‌شود. همچنین دکتر اندروز در بخشی از صحبت‌های خود فاش می‌کند وقتی برای نخستین بار مرز میان سطح زمین و زمین توخالی از بین رفت، گوریل‌های عظیم الجثه بودند که از انسان‌ها در برابر تایتان‌ها محافظت کردند.

فیلم Godzilla x Kong از تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۹ مارچ) اکران خواهد شد.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments