تیزر جدید Godzilla vs Kong نبرد تایتان‌ها در زیر آب را به تصویر می‌کشد

این ویدیو یک دقیقه زمان دارد

استودیوی آمریکایی وارنر ساعاتی قبل تیزر جدید Godzilla vs Kong را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که نبرد تایتان‌ها در زیر آب را به تصویر می‌کشد.

لجندری پیکچرز و وارنر در سال ۲۰۱۴ میلادی ریبوت مجموعه‌ی گودزیلا را با نام Godzilla روی پرده‌ی نقره‌ای بردند. این اثر موفق شد بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و فروش قابل‌قبولی را در باکس آفیس جهانی به ثبت برساند؛ موفقیت‌هایی که زمینه‌ساز شکل‌گیری دنیای مشترک مانسترورس شدند. لجندری و وارنر طی سال‌های بعد دو فیلم Kong: Skull Island و Godzilla: King of the Monsters را به سینماها فرستادند که حکم یک زمینه‌چینی را برای تقابل گودزیلا و کینگ کونگ داشت. این نبرد قرار است در فیلم مورد انتظار Godzilla vs Kong به تصویر کشیده شود.

پس از اینکه ساخت Godzilla vs Kong رسمی شد، طرفداران گودزیلا و کینگ کونگ تلاش کردند برتری تایتان مورد علاقه‌ی خود را اثبات کرده و نشان دهند چرا هیولای محبوبشان برنده‌ی نبرد پیش رو خواهد بود. تیم تبلیغاتی وارنر هم که به خوبی از جو حاکم بر فضای مجازی اطلاعات داشت، طی هفته‌های اخیر سعی کرده نقاط قوت هر یک از تایتان‌ها را به تصویر بکشد. در حالی که عده‌ای از طرفداران آثار هیولایی سعی دارند با کنار هم قرار دادن شواهد مختلف پیروز نبرد را پیش‌بینی کنند، عده‌ای دیگر می‌خواهند بدانند چرا گودزیلا و کینگ کونگ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند؟

وارنر ساعاتی قبل تیزر جدید Godzilla vs Kong را با همکاری وب سایت IGN منتشر کرده است. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های جدیدی را به تصویر می‌کشد که از شاخص‌ترینشان می‌توان به نبرد گودزیلا و کینگ کونگ در زیر آب اشاره کرد. نکات جالب‌توجه تیزر به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. به لطف جمله‌ای که دکتر گراهام با نقش‌آفرینی سالی هاوکینز (Sally Hawkins) به زبان می‌آورد، حالا می‌دانیم چرا دو تایتان قدرتمند مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند. طبق گفته‌ی او، امکان ندارد دو تایتان آلفا بتوانند زندگی مسالمت‎‌‌آمیزی در کنار هم داشته باشند. آن‌ها باید به مبارزه پرداخته تا بدین طریق، موجود قدرتمندتر مشخص شود.

گروهی از طرفداران فیلم‌های هیولایی اعتقاد دارند بخش عمده‌ی Godzilla vs Kong به نبرد گودزیلا و کینگ کونگ می‌پردازد اما این دو تایتان در بخش‌های پایانی متحد می‌شوند تا یک دشمن مشترک را از پا دربیاورند؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا قوت گرفته است. در اولین تریلر، پلانی وجود داشت که به حضور مکاگودزیلا (گودزیلای رباتیک) در فیلم اشاره می‌کرد. آدام وینگارد (Adam Wingard) کارگردانی چهارمین فیلم مانسترورس را بر عهده داشته است. او با انتشار یک تصویر در حساب اینستاگرامی خود حضور مکاگودزیلا در فیلم را تایید کرد. حالا با اطمینان بیشتری می‌توان گفت گمانه‌زنی‌ها صحت داشته و مکاگودزیلا آنتاگونیست اصلی خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است Godzilla vs Kong در تاریخ ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۱ مارس) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا