برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

از محصولات تجاری فیلم Godzilla Vs Kong رونمایی شد

Warbat و Hellhawk می‌آیند

از محصولات تجاری فیلم Godzilla Vs Kong رونمایی شد ۰ ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
Godzilla Vs Kong

Bag Clipهای (گیره‌های کیف) فیلم Godzilla Vs Kong رونمایی شدند و چهره‌ای جدید از موجودات عظیم‌الجثه‌ی این فیلم مثل Warbat و Hellhawk که جزئی از Monsterverse هستند، را به ما نشان دادند.

محصولات تجاری یا به اصطلاح Merchandise جدید فیلم Godzilla Vs Kong چشم ما را به جمال موجوداتی از قبیل Hellhawk ،Warbat و … روشن می‌کند. همچنین چند روز پیش تریلر جدیدی از فیلم Gozilla Vs Kong منتشر گردید و صحنه‌های جدیدی را از این فیلم به ما نشان داد.

فیلم اخیر گودزیلا که در سال ۲۰۱۴ میلادی اکران شد، این موجود آیکانیک را دوباره به جهانیان معرفی کرد و همچنین در کنار او، شاهد معرفی موجود جدیدی با نام MUTO بودیم. همچنین فیلم Kong: Skull Island هم انصافا در قررار دادن موجودات خطرناک کوتاهی نکرد و Skullcrawler را در این فیلم دیدیم و در واقع فیلم Godzilla: King of the Monsters بود که دریچه‌ای جدید را به روی ما باز کرد و دنیایی پر از تایتان‌ها و موجودات عظیم‌الجسه پیش روی ما قرار داد و قطعا هم فیلم Godzilla Vs Kong قرار است این روند را گسترده‌تر کند. بله، مبارزه‌ی اصلی بین گودزیلا و کونگ است اما نباید از حضور هیولاهای دیگری به جز این دو، غافل شویم. تریلر اول فیلم Godzilla Vs Kong، گوریل غول‌آسا را در حال مبارزه با هیولاهایی به نام Warbat و موجوداتی بالدار به نام Hellhawks نشان داد. به نظر می‌رسد که طرفداران این فیلم از تعدد هیولاهای این فیلم بسیار خرسند هستند.

مثل بسیاری از فیلم‌های دیگر، فیلم Godzilla Vs Kong کالاهای تجاری مخصوص به خود را که در فرم چند گیره‌ی کیف قرار دارند، معرفی کرد. عکسی که در ذیل خواهید دید، نگاهی به هیولاهایی که تا به الان معرفی شده‌اند، می‌اندازد و موجودات عظیم‌الجثه‌ی جدید را از قبیل Warbat و Hellhawk به ما نشان می‌دهد.

 

اگر نگاهی به این غکس بیاندازید متوجه می‌شوید که دو عدد از این Bag Clipها با نام‌های Exclusive A و Exclusive B حالتی پنهان دارند و درست نشان داده نشده‌اند و به احتمال زیاد یکی از آنان ممکن است مربوط به Mechagodzilla باشد. همچنین دیگری نیز احتمالا مربوط به یک Badge (نشان سینه) باشد چون طراحی بیرونی آن، بسیار شبیه به لوگوی G-Team از فیلم Godzilla: King of the Monsters است.

به هر حال قضایا و رمز و راز‌های زیادی پشت داستان فیلم Godzilla vs. Kong وجود دارند. همچنین Warbat و Hellhawk نیز در این فیلم هستند اما هنوز این سوال‌ که آیا آنان نقش خاصی را در این فیلم ارائه می‌دهند یا خیر، بر ما پوشیده است. البته ممکن است برای برخی از مخاطبان هضم این‌که تمرکز این فیلم از روی مبارزه‌ی کونگ و گودزیلا برداشته شود، سخت باشد. به هر صورت، فیلم کونگ در مقابل گوذزیلا شبیه یک میدان جنگ تمام عیار برای هیولا‌های مختلف به شمار می‌رود. خب حالا که خبر را با هم خواندیم و چیز‌های جدیدی در مورد این فیلم می‌دانیم، بگویید که کدام نسخه از فیلم‌های این دو هیولا یعنی کونگ و گودزیلا را بیشتر از بقیه پسندیده‌اید. آیا دو فیلم Kong: Skull Island و Godzilla: King of the Monsters را دیده‌اید و از آنان را دوست داشتید؟ خیلی ممنون می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها، نظر خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments