#مهسا_امینی

اکران فیلم Godzilla vs. Kong با تاخیر مواجه شد

انتظاری که هشت ماه بیشتر طول می‌کشد

اکران فیلم Godzilla vs. Kong

اگر برای تماشای نبرد گودزیلا و کینگ کونگ روی پرده‌ی نقره‌ای سینما لحظه شماری می‌کردید، باید بگوییم که انتظار شما هشت ماه بیشتر طول می‌کشد؛ زیرا برادران وارنر اکران فیلم Godzilla vs. Kong را به تعویق انداخته است.

شرکت برادران وارنر در اقدامی قابل پیش‌بینی، اکران فیلم Godzilla vs. Kong را عقب انداخت. این فیلم قرار بود از تاریخ ۲۳ اسفند سال ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ مارس سال ۲۰۲۰) اکران شود اما اکران آن هشت ماه به تعویق افتاده است. بدین ترتیب، علاقه‌مندان به فیلم‌های هیولامحور برای تماشای آن باید تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۰ نوامبر سال ۲۰۲۰) صبر کنند. با توجه به اطلاعات منتشر شده می‌دانیم که داستان این فیلم پس از وقایع Godzilla: King of the Monsters جریان داشته و گودزیلا و کینک کونگ رو در روی هم قرار خواهند گرفت. همچنین در این فیلم جدا از بازگشت تعدادی از شخصیت‌های قدیمی، شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود.

پس از عملکرد ضعیف Godzilla: King of the Monsters در باکس آفیس و همچنین دریافت نمرات ضعیف از سوی منتقدین، کمپین‌های بازاریابی Godzilla: King of the Monsters متوقف شد. همین موضوع گمانه‌زنی‌هایی را پیرامون تغییر در تاریخ اکران این فیلم علمی-تخیلی به‌وجود آورد تا سازندگان بتوانند تغییراتی را در محصول نهایی ایجاد کنند. حال می‌توان گفت حدس و گمان‌ها درست بوده است. لازم به ذکر است که فیلم King of the Monsters در برابر بودجه‌ی ۱۷۰ الی ۲۰۰ میلیون دلاری خود تنها توانسته بود به فروشی معادل ۳۸۵ میلیون دلار دست یابد.

توبی امریک (Toby Emmerich)، مدیر استودیو برادران وانر، در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود احتمال به تعویق افتادن اکران فیلم Godzilla vs. Kong وجود دارد تا از ارائه‌ی فیلمی با درجه‌ی کیفی A+ مطمئن شوند. در حال حاضر مشخص نیست که هدف سازندگان از تغییر تاریخ اکران، فیلمبرداری دوباره‌ی برخی از سکانس‌ها بوده یا تنها می‌خواستند فیلم‌شان در یک تاریخ خلوت‌تر اکران شود.

فیلم Godzilla vs. Kong در زمان اکران خود دو رقیب مهم خواهد داشت: اولین رقیب، فیلم ابرقهرمانی The Eternals است که دو هفته زودتر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما می‌رود. دیگر رقیب، Raya and the Last Dragon نام دارد که والت دیزنی آن را می‌سازد. اکران این انیمیشن بلند پنج روز زودتر آغاز می‌شود. در حال حاضر، شنیده‌ها حاکی از این است که Godzilla vs. Kong کیفیت بالاتری نسبت به King of the Monsters دارد. اگر این ادعاها صحیح باشند، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مانسترورس (MonsterVerse) احتمالاً مشکلی در فروش نخواهد داشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا