1%
  • 0/10

فیلم Godzilla vs Kong چقدر در افتتاحیه فروش داشته است؟

گودزیلا و کونگ در صدر جدول فروش!

فیلم Godzilla vs Kong چقدر در افتتاحیه فروش داشته است؟ ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
Godzilla vs Kong

آمار فروش منتشر‌شده حاکی از این است که فیلم Godzilla vs Kong توانسته در شروع اکران خود، حدود ۱۲۲ میلیون دلار فروش داشته باشد.

فیلم Godzilla vs Kong با این‌که هنوز در کشور آمریکا پخش نشده، ولی سراسر دنیا واکنش مطلوب و بسیار خوبی نسبت به این فیلم نشان داده‌اند و طبق آمار، شرکت برادران وارنر تا به اینجا توانسته پول خوبی از این فیلم به جیب خود بزند. بر خلاف بسیاری از پیشبینی‌ها، فیلم Godzilla vs Kong عملکردی بسیار خوب نشان داده و در حال حاضر در صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌ها قرار گرفته است.

وب‌سایت هالیوود ریپورتر، گزارشی را مبنی بر میزان فروش افتتاحیه‌ی فیلم Godzilla vs Kong منتشر کرده تا طرفداران این فیلم را از این آمار باخبر و خوشحال کند. این فیلم بهترین فروش افتتاحیه‌ی یک فیلم را از شروع پاندمی ویروس منحوس کرونا رقم زد و توانست ۱۲۱.۸ میلیون دلار فروش داشته باشد. حقیقتا فیلم Godzilla vs Kong به خوبی توانسته بهانه‌ی خوب و صد البته، لدت‌بخشی برای خالی شدن جیب مردم باشد.

رکورد پیشین فروش در دوران کرونا، مربوط به فیلم Tenet ساخته‌ی آقای کریستوفر نولان با فروش ۵۳ میلیون دلاری بود ولی هم‌اکنون Godzilla vs Kong توانسته از این رکورد بگذرد و دوبرابر Tenet در افتتاجیه بفروشد و بسیاری از این آمار فروش را مدیون پخش در کشوری که سرآغاز پخش کرونا و مشکلات بسیار زیادی در پروداکشن فیلم‌های هالیوودی بود، یعنی کشور چین است!

این فیلم به اصطلاح Kajiu Flick (فیلم‌های مبنی بر هیولاهای ژاپن) توانسته ۷۰.۳ میلیون دلار در کشور چین بفروشد و همچنین در کشور‌های روسیه، مکزیک، استرالیا و… به آمار فروش افتتاحیه‌ی قابل توجهی برسد و این آمار فروش با آمار فروش نسبتا ضعیف فیلم‌های Godzilla: King of the Monsters و Kong: Skull Island زمین تا آسمان فاصله دارد. حالا هم باید منتظر پخش این فیلم در آمریکا شویم و ببینیم که Godzilla vs Kong در آمریکا چه عملکردی را خواهد داشت.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ شما کدام هیولا را قوی‌تر ارزیابی می‌کنید؟ گودزیلا یا کونگ؟ خوشحال می‌شویم که در بخش نظرات با ما همراه شوید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments