1%
  • 0/10

کارگردان Godzilla vs. Kong این فیلم را با Batman v Superman مقایسه کرد

چرا Batman v Superman فیلمی ناامیدکننده بود؟

کارگردان Godzilla vs. Kong این فیلم را با Batman v Superman مقایسه کرد ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
Godzilla vs. Kong

کارگردان فیلم Godzilla vs. Kong لب به سخن باز کرده و نظر خود را در مورد دلیل شکست فیلم Batman v Superman را اعلام کرده است.

فیلم Godzilla vs. Kong نمایان‌گر مبارزه‌ی دو تن از بزرگترین و عظیم‌الجثه‌ترین موجودات در تاریخ سینماست. این یونیورس که MonsterVerse نامیده می‌شود در سال ۲۰۱۴ میلادی با فیلم Godzilla کلید خورد. کارگردان فیلم Godzilla vs. Kong اظهار داشت که به رغم موفقیت مالی، به هیچ وجه نمی‌خواست که این فیلم، تبدیل به یک اثر ناامید کننده مثل فیلم  Batman v Superman: Dawn of Justice شود. این فیلم‌ساز همجنین گفت که یکی از دلایل شکست آن فیلم، این مسئله بود که حکم اولین فیلم بن افلک در نقش بتمن را داشت ولی او دو فیلم جداگانه را برای معرفی کارکتر‌های کونگ و گودزیلا در نظر گرفت.

آقای وینگارد توضیح داد:

من در نظر داشتم تا این فیلم نمایان‌گر یک مسابقه‌‌ی تمام‌عیار بین گودزیلا و کینگ کونگ باشد. ما در حال حاضر یک فیلم جدید برای کونگ و دو فیلم برای گودزیلا ساختیم تا مقدمه‌ای برای این مبارزه باشند و صرفا تماشاگران به یک‌باره شاهد مبارزه‌ی بدون مقدمه‌چینی دو کارکتر جدید نباشند. من بارها و بارها مقایسه‌ی بین این دو فیلم را انجام داده‌ام و نمی‌خواهم صرفا از فیلم Batman v Superman انتقاد بی‌منطق کنم، ولی ما در فیلم Batman v Superman بن افلک را برای اولین بار در نقش بتمن دیدیم و تقابل سوپرمن با این بتمن جدید به همین دلیل ناامیدکننده قلمداد شد.

این کارگردان اضافه کرد:

حقیقتا برای من سخت بود که با این فیلم ارتباط بگیرم و بگویم که این فیلم یک تقابل دیوانه‌وار بین بتمن و سوپرمن است، چرا که تازه دارم این بتمن را می‌شناسم و مقدمه‌ای را برای بتمن بن افلک نداشتیم! من از این فیلم درس گرفتم و دو کارکتر گودزیلا و کونگ را به شکل جداگانه و تقریبا مفصل معرفی کردم و دلیل جذابیت MonsterVerse هم همین نکته است. ما ابتدا مقدمه‌چینی کردیم و سپس این دو هیولای عظیم‌الجثه را به جان یک‌دیگر انداختیم.

یکی دیگر از تفاوت‌های عمده‌ی این ۲ فیلم این نکته است که Batman v Superman اغازی برای همکاری دو کارکتر بتمن وسوپرمن در آینده بود ولی فیلم Godzilla vs. Kong رویکردی متفاوت با فیلم بتمن در مقابل سوپرمن اتخاذ کرد.

با این‌که هنوز دنباله‌ای برای این فیلم تائید نشده، اما آقای مکس بورنستاین که نویسنده‌ی این فیلم است، امیدوار به ادامه یافتن این سری است.

این نویسنده اظهار کرده که:

امیدواریم که این سری ادامه داشته باشد و من به آینده‌ی این فرنچایز خوش‌بین هستم. تا به اینجای کار به مانند سری اونجرز که به خوبی برای هر کارکتر مقدمه‌چینی کرد، دو کارکتر را آماده کرده‌ایم و ممکن است در آینده کارکتر‌های بیشتری به MonsterVerse اضافه گردند.

فیلم Godzilla vs. Kong هم‌اکنون روی سرویس HBO Max و سینما‌ها در حال نمایش است.

آیا شما فیلم Godzilla vs. Kong را تماشا کرده‌اید؟ شما این فیلم را دوست داشتید یا این‌که صرفا آن را یک فیلم پاپ‌کورنی برای گذر زمان می‌دانید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments