بازی بعدی سازندگان God of War در سبک نقش آفرینی است

پروژه مرموز سانتا مونیکا

بازی بعدی سازندگان God of War در سبک نقش آفرینی است حمید توحیدلو ۱ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی بعدی سازندگان God of War

آن‌طور که به نظر می‌رسد، بازی بعدی سازندگان God of War در سبک نقش آفرینی خواهد بود.

استودیوی سانتا مونیکا که بازیکن‌ها آن را با ساخت سری پرطرفدار گاد آو وار می‌شناسند، پیش‌تر اعلام کرده بود که مشغول توسعه چند پروژه مختلف است. با این حال، اطلاعات چندان زیادی در خصوص بازی‌های بعدی این استودیو در دسترس نیست، اما مطمئنا یکی از آن‌ها مربوط به سری خدای جنگ است.

در همین حین، این استودیو اخیرا یک آگهی استخدام جدیدی منتشر کرده که در آن از توسعه‌دهندگان باتجربه بازی‌های ویدیویی برای فعالیت در یک تیم کوچک دعوت می‌آورد. آقای فرناندو سکو، برنامه‌نویس ارشد سانتا مونیکا، در توضیحات این فرصت شغلی توضیح داده که فرد متقضی برای همکاری در ساخت یک بازی با المان‌های پیش‌روی (نقش آفرینی، استخراج منابع، تروفی‌ها و…) به این استودیو ملحق می‌شود.

بر این اساس، به نظر می‌رسد که یکی از بازی های جدید استودیو سانتا مونیکا، یک اثر در سبک نقش آفرینی است که در حال حاضر روند ساخت ابتدایی یا حتی پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد. بدین ترتیب، ممکن است که این عنوان بنا به دلایل مختلف هرگز وارد فاز اصلی تولید نشود.

فرصت‌های شغلی پیشین سانتا مونیکا به نوعی به ساخت دنباله سری God of War اشاره می‌کردند که تحقق این موضوع با توجه  به محبوبیت چشمگیر مجموعه، دور از انتظار نیست. از طرفی، به تازگی شایعه شده که این استودیو در حال حاضر مشغول ساخت یک بسته الحاقی برای بازی خدای جنگ رگناروک است که البته این ادعا هنوز توسط منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

بهتر است بدانید که مدیریت یکی از دیگر پروژه‌های استودیو سانتا مونیکا به کوری بارلوگ محول شده که احتمالا یک آی پی جدید در سبک علمی تخیلی خواهد بود. هرچند که متاسفانه جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس نیست.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا