دی ال سی God of War Ragnarok احتمالا در دست ساخت قرار دارد

یک ماجراجویی دیگر در اسکاندیناوی با کریتوس؟

دی ال سی God of War Ragnarok احتمالا در دست ساخت قرار دارد عرفان بدری ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
دی ال سی God of War Ragnarok

یک افشاگر برجسته اخیرا ادعا کرده که دی ال سی God of War Ragnarok توسط استودیو سنتا مونیکا (Santa Monica Studio) در دست ساخت قرار دارد و تقریبا ۶۰ درصد از مراحل توسعه آن به پایان رسیده است.

زمانی که بازی God of War Ragnarok در سال گذشته میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن در دسترس قرار گرفت، اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان آن اعلام کرد که بعید به نظر می‌رسد این عنوان دی ال سی دریافت کند، با این حال به نظر می‌رسد که برنامه‌های استودیو سنتا مونیکا تغییر کرده است.

به تازگی یک افشاگر معروف با نام کاربری The Snitch در حساب کاربری توییتر خود از در دست ساخت بودن دی ال سی God of War Ragnarok خبر داده است. او اعلام کرده که این خبر را از یک منبع که پیش از این تصاویر بازی Rise of the Ronin را پیش از معرفی رسمی برای او فرستاده بود، دریافت کرده است. علاوه بر این The Snitch مدعی شده که استودیو سنتا مونیکا حدود ۶۰ درصد از روند توسعه این دی ال سی را به پایان رسانده و قصد دارد تا در سال میلادی جاری آن را عرضه کند.

البته این افشاگر در ادامه در انجمن ریست‌ارا (ResetEra) اظهار داشت که هنوز نمی‌داند استودیو سنتا مونیکا قصد دارد این عنوان را در قالب یک دی ال سی برای بازی God of War Ragnarok عرضه کند یا این که مانند بازی‌های Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Uncharted: Lost Legacy آن را به شکل یک بازی جدا و مستقل که قیمت کمتری دارد، برای خرید در دسترس قرار دهد.

استودیو سنتا مونیکا مدتی پیش چند آگهی شغلی را منتشر کرد که در آن‌ها ذکر شده بود به دنبال افرادی است که با بازی‌های God of War (2018) و God of War Ragnarok آشنایی داشته باشند. در آن زمان عده‌ای فکر کردند که این توسعه‌دهنده قصد شروع ساخت نسخه بعدی God of War را دارد، اما به نظر می‌رسد که آگهی به دی ال سی در دست ساخت God of War Ragnarok مربوط بودند.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا