با زیرنویس تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی God of War Ragnarok

نبرد به سبک کریتوس

همان‌طور که رسانه گیم اینفورمر وعده داده بود، تریلر جدیدی از گیم پلی God of War Ragnarok به اشتراک گذاشته شد که روی نمایش مکانیزم‌های جدید مبارزات بازی تمرکز دارد.

بدون شک، گاد آو وار رگناروک را می‌توان به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری سونی در نسل نهم دانست که در حال حاضر مراحل ساخت پایانی خود را در استودیو سانتا مونیکا طی می‌کند. اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، دیروز بود که رسانه گیم اینفورمر تصویری از جلد شماره جدید مجله خود منتشر کرد که به بازی رگناروک اختصاص دارد.

در همین حین، این رسانه سرشناس در پیامی اعلام کرد که به‌زودی تریلر جدیدی از گیم پلی بازی به اشتراک می‌گذارد. در نهایت، انتظارها به پایان رسید و گیم اینفورمر به آنچه که وعده داده بود، عمل کرد و ویدیوی کوتاهی از گیم پلی بازی جدید خدای جنگ در کانال رسمی یوتیوب پخش شد.

این تریلر نبردهای هیجان‌انگیز کریتوس را به تصویر می‌کشد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، سیستم مبارزات بازی دستخوش تغییراتی شده و این بار مجموعه جدیدی از حرکات برای کریتوس در بازی تعریف شده که کاربر با استفاده از دکمه مثلث کنترلر دوال سنس می‌تواند از آن‌ها در نبردهای خود استفاده کند.

حملات مثلثی جدیدی که به بازی گاد آو وار رگناروک اضافه شده، Signature Moves نام دارد. بر این اساس، کریتوس از این پس می‌تواند سلاح‌ خود از جمله تبر Levithan یا Blade of Chaos را به یخ یا آتش مجهز کند که به دنبال آن، حملاتی تحت عناوین Frost Awaken و Whiplash شکل می‌گیرند؛ اقدامی که دشمنان را منجمد کرده یا به آتش می‌کشاند.

تمام ماجرا به این موارد ختم نشده و سپر کریتوس نیز در این بازی با تغییرات زیادی روبه‌رو شده است. او هم اکنون می‌تواند از سپرهای جدیدی استفاده کند. یکی از این سپرها به Dauntless معروف است که در آخرین لحظه ممکن دشمنان را پرتاب و بیهوش می‌کند. سپر Stonewall نیز با هر بار ضربه به دشمنان انرژی زیادی در خود جذب می‌کند. هنگامی که سطح انرژی سپر به طور کامل تکمیل شد، می‌توانید آن را به زمین بکوبید تا موج بزرگی از آن آزاد شود و دشمنان نزدیکتان را به کلی از بین ببرید.

میهیر شث (Mihir Sheth)، طراح ارشد مبارزات بازی، در گفت‌وگو با رسانه گیم اینفورمر درباره سیستم‌های جدید مبارزات در بازی گاد آو وار رگناروک توضیح می‌دهد:

ما سعی کردیم سیستم‌هایی را ایجاد کنیم که در عین اینکه سرگرم‌کننده باشند، متنوع و جالب نیز به نظر برسند. ما زمانی که به مکانیزم‌های نبرد در بازی آخر نگاه کردیم، با خود گفتیم که می‌توانیم این را بیشتر از همیشه پیش ببریم. در واقع، ما با خود گفتیم که می‌توان راه‌های جدیدی برای مبارزه با دشمنان ایجاد کرد و استراتژی‌های متنوعی را برای نبردهای بازی در نظر گرفت.

همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره کردم، این ویدیو روی نمایش نبردها و سیستم جدید مبارزات بازی تمرکز دارد. رسانه گیم اینفورمر وعده داده که راس ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه، ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر)، تریلر جدید دیگری از بازی به اشتراک می‌گذارد که این ویدیو جزئیات جدیدی از قلمروی Svartalfheim را نشان خواهد داد.

لازم به ذکر است که بازی God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. این عنوان در مجموع در چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر روانه بازار می‌شود که در حال حاضر امکان پیش خرید آن‌ها از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن فراهم شده که طبق معمول، با پیش خرید بازی می‌توانید از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند شوید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید گیم پلی God of War Ragnarok و مکانیزم‌های جدید نبردهای بازی چیست؟ به نظر شما، به لطف سلاح جدید، آیا نبرد با اودین و ثور حماسی و خاطره‌انگیز خواهد بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا