بهترین بازی‌ دهه‌ی اخیر پلی‌استیشن از نظر کارگردان God of War کدام است؟

بارلوگ نشانه‌هایی از علاقه‌اش به کارگردانی به فیلم Uncharted را فاش کرد!

کارگردان God of War

کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War بهترین بازی‌ کنسول پلی‌استیشن که در یک دهه‌ی اخیر به تجربه آن پرداخته است را اعلام کرد.

به تازگی کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War از بهترین تجربه بازی پلی‌استیشن یک دهه اخیر خودش پرده برداری کرده است. بدون شک، بارلوگ با کارگردانی بازی‌ God of War توانست یکی از بهترین بازی‌های یک دهه اخیر را در کنار آثاری همچون Red Dead Redemption 2، Grand Theft Auto V، The Legend of Zelda: Breath of the Wild، The Witcher 3: Wild Hunt و The Last of Us ارائه کند.

شاید بتوان God of War را بزرگترین بازی‌ای دانست که تا به حال کوری بارلوگ آن را کارگردانی کرده است. البته این تنها بازی بزرگ او نیست و باید بگوییم که پیش از God of War، بارلوگ وظیفه‌ی کارگردانی ریبوت Tomb Raider که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد را هم بر عهده داشته است. اما شاید جالب باشد که بدانید چه بازی از پلی‌استیشن توانسته بهترین تجربه او در طی دهه‌ی گذشته را رقم بزند.

بازی موردعلاقه کوری بارلوگ، یکی از ماندگارترین آثار ساخته شده توسط استودیو ناتی داگ است. در طی یک پیام توییتری در پاسخ به یکی از کاربران، بارلوگ اعلام کرد که The Last of Us ساخته‌ی استودیوی ناتی داگ بهترین بازی پلی‌استیشن یک دهه اخیر است که او موفق شده به تجربه آن بپردازد. شاید این جواب چندان هم برای طرفداران غیرمنتظره نباشد چرا که بدون شک بازی The Last of Us یکی از بهترین تجاربی است که هر گیمری می‌تواند داشته باشد.

همچنین در توییتر، از کوری بارلوگ درباره استعفای ششمین کارگردان فیلم Uncharted سوال شد. بارلوگ هم این چنین به این موضوع واکنش نشان داد:

آیا من می‌توانم آن شماره ۷ خوش‌شانس باشم؟

البته که بسیار جالب می‌شود که بارلوگ کارگردانی فیلم Uncharted را برعهده بگیرد اما با توجه به اینکه او تا به حال سابقه ساخت یک فیلم را نداشته است، عملا کارگردانی فیلم Uncharted توسط کوری بارلوگ منتفی به نظر می‌رسد.

نسخه دوم بازی The Last of Us در تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. باید دید که این بازی می‌تواند موفقیت‌های نسخه اول را تکرار کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا