1%
  • 0/10

تخریب شخصیت آترئوس توسط خالق God of War

یک کاراکتر افتضاح

تخریب شخصیت آترئوس توسط خالق God of War ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آترئوس God of War

خالق سری God of War در گفت‌وگویی شخصیت آترئوس را تخریب کرده و او را یک کاراکتر افتضاح می‌داند که هرگز شبیه پدر نیست.

جدیدترین بازی از سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک در اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی روانه بازار شد؛ اثری که تحسین منتقدها را برانگیخت و تا به امروز بالغ بر ۱۵ میلیون نسخه فروش داشته که مهر تاییدی بر موفقیت بی‌چون و چرای آن می‌زند. با این حال، دیوید جفی، خالق فرنجایز، نظر کاملا متفاوتی در این زمینه دارد.

دیوید جفی به تازگی در پادکستی اعلام کرده که استودیو سانتا مونیکا به‌جای اینکه کریتوس را به عنوان یک جنگجوی قدرتمند و انتقام‌جو نشان دهد، به یک پدر پیر تبدیل کرده که دیگر رمقی برای مبارزه ندارد. به گفته او، ادامه داستان با چنین شخصیتی بسیار دشوار بوده و از طرفی، آترئوس نیز بهتر از او نیست.

بر اساس خالق God of War، ظاهرا آترئوس باید تا پایان بازی گاد آف وار رگناروک به یک شخصیت مستقل تبدیل می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد. به گفته او، پایان داستان بازی باید به نحوی صورت می‌گرفت که گیمرها را تحت تاثیر آترئوس قرار می‌داد و همه به آن علاقه‌مند می‌شدند.

دیوید جفی مدعی است که گیمرها در سه گانه گاد آف وار همواره علاقه داشتند که شخصیتی مشابه کریتوس داشته باشند؛ این در حالی است که چنین موضوعی برای آترئوس صادق نیست که او یک شخصیت افتضاح است. بسیاری از گیمرها نیز نظر مشابهی دارند و طبق گزارش‌ها، تجربه بازی با پسر کریتوس چندان جذاب و هیجان‌انگیز نیست.

بهتر است بدانید که هرچند دیوید جفی همواره نظرات غیرمتعارفی دارد که گاها با انتقاد برخی از هوادارها نیز روبه‌‎رو می‌شود. او به تازگی به بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی پیشنهاد داده که برای رقابت با ایکس باکس، شرکت یوبیسافت را به همراه تمام فرنچایزها خریداری کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments