1%
  • 0/10

ساخت سریال خدای جنگ به کجا رسید؟

انتشار اطلاعات جدید از سریال هورایزن

ساخت سریال خدای جنگ به کجا رسید؟ ۱ ۲۲ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت سریال خدای جنگ

سونی پیکچرز در جریان رویداد Consumer Electronics Show 2024 که اخیراً برگزار شد، اطلاعاتی را از روند ساخت سریال خدای جنگ به اشتراک گذاشته است.

پلی استیشن پروداکشنز در حال حاضر روی پروژه‌های متعددی کار می‌کند که سریال God of War و Horizon Zero Dawn تنها دو موردشان هستند. ساخت سریال خدای جنگ اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی رسانه‌ای شده بود و سریال هورایزن هم از اواسط همان سال در دست ساخت قرار گرفته است. اگرچه در سال گذشته میلادی اخباری از آن‌ها به اشتراک گذاشته شد، مدت‌ها است که در سکوت رسانه‌ای فرو رفته‌اند.

سونی پیکچرز اخیراً پنلی را در رویداد Consumer Electronics Show 2024 برگزار و در بخشی از آن درباره ساخت سریال خدای جنگ صحبت کرد. استودیو آمریکایی اطلاعات مورد بحث را هنوز در فضای مجازی منتشر نکرده اما جف کیلی (Geoff Keighley) که در پنل حاضر بود، آن‌ها را با مخاطبان خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته است:

نوشتن فیلمنامه‌های سریال God of War همچنان ادامه دارد.

اطلاعاتی که مجری رویداد و تهیه کننده The Game Awards از پنل سونی پیکچرز در CES 2024 به اشتراک گذاشته، تنها به سریال خدای جنگ خلاصه نمی‌شود. او همچنین فاش ساخت سریال Horizon Zero Dawn در فاز پیش تولید بوده و فیلمنامه‌هایش هنوز تکمیل نشده‌اند. در ضمن، سریال مزبور با نام Horizon 2047 منتشر خواهد شد.

طبق اطلاعات موجود، سریال God of War اقتباسی از نسخه ۲۰۱۸ بوده و داستان در شرایطی روایت می‌شود که کریتوس در میدگارد سکونت داشته و از گذشته خونین خود در یونان فاصله گرفته است. با مرگ همسرش، سفری را به همراه فرزندش آغاز می‌کند تا خاکستر او را در بلندترین نقطه جهان پخش کند.

سریال Horizon 2047 کنون بوده و اتفاقاتش همزمان با نسخه اول جریان داشته اما جنبه‌های متفاوتی از جهان تخیلی آن را مورد کندوکاش قرار می‌دهد. همچنین سریال دو خط داستانی را در خود جای داده است: یک خط داستانی به روزهای آغازین سقوط تمدن انسانی اختصاص داده شده و دیگری همزمان با Horizon Zero Dawn روایت می‌‎شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments