1%
  • 0/10

آیا اکران Gladiator 2 بخاطر اعتصاب‌ها به تعویق می‌افتد؟

آیا انتشار به تعویق می‌افتد؟

آیا اکران Gladiator 2 بخاطر اعتصاب‌ها به تعویق می‌افتد؟ ۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
روند ساخت Gladiator 2

رسانه Variety در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود به روند ساخت Gladiator 2 پرداخته و جزئیات جدیدی را به اشتراک گذاشته است.

در حالی که حدوداً یک سال از اکران Gladiator می‌گذشت، ساخت دنباله در دستور کار قرار گرفت. طی سال‌های بعد فیلمنامه‌های متعددی به رشته تحریر درآمد که حتی یکی از آن‌ها تقابل مکسیموس و مسیحیت را روایت می‌کرد. این روند ادامه یافت تا اینکه پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) در سال ۲۰۱۸ میلادی رسماً چراغ سبز را به فیلمنامه پیتر کریگ (Peter Craig) نشان داد. مدتی بعد هم ریدلی اسکات (Ridley Scott) به پروژه اضافه شد تا مانند قسمت اول وظیفه کارگردانی را بر عهده داشته باشد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی نداشته و تنها می‌دانیم داستان حول محور لوسیوس می‌چرخد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، لوسیوس خواهرزاده کومودوس است؛ همان فردی که پدرش را کشت تا به پادشاهی برسد. نقش اصلی هم به پال مسکال (Paul Mescal) سپرده شده که سریال Normal People و Aftersun را در پرونده هنری خود دارد. از دیگر بازیگران جدید می‌توان به دنزل واشنگتن (Denzel Washington) اشاره کرد که در حال حاضر اطلاعاتی از نقشش موجود نیست.

رسانه Variety در جدیدترین گزارش اختصاصی خود به وضعیت پروژه‌های سینمایی و سریالی نیمه کاره پرداخت؛ پروژه‌هایی که بخاطر اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی با توقف مواجه شده‌اند. بخشی از متن به روند ساخت Gladiator 2 اختصاص داده شده که طبق آن، فاز فیلمبرداری قبل از آغاز اعتصاب‌ها به نیمه راه رسیده بود. اطلاعاتی که ورایتی به اشتراک گذاشته را باید امیدوارکننده دانست؛ زیرا تایید می‌کند ریدلی اسکات و تیم بازیگری‌اش فاصله چندانی با اتمام فاز تولید نداشته و احتمال به تعویض افتادن اکران بالا نیست.

کریس همسورث (Chris Hemsworth) و راسل کرو (Russell Crowe) در فیلم Thor: Love and Thunder همبازی بودند. همسورث از این فرصت نهایت استفاده را برد و ایده‌هایش را درباره قسمت دوم گلادیاتور با کرو در میان گذاشت. بازیگر نقش ثور تمایل داشت بعنوان تهیه کننده در ساخت فیلم مزبور مشارکت داشته باشد. تلاش‌های همسورث راه به جایی نبرد تا او و کرو هیچ کدام نقشی در Gladiator 2 نداشته باشند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم گلادیاتور 2 از تاریخ ۲ آذر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۲ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments