بازیگر فیلم Anya به عنوان در حال توسعه‌‎ی The Batman پیوست

نقش Gil Perez-Abraham هنوز نامشخص است

بازیگر The Batman

طبق گزارش به دست آمده، بازیگر جوان آمریکایی یعنی Gil Perez-Abraham به فیلم در حال توسعه‌ی The Batman پیوست.

Gil Perez-Abraham یکی از چهره‌های جوان و آینده‌دار هالیوود به حساب می‌آید. او در فیلم موفق Anya در نقش اصلی فیلم یعنی مارکو ایفای نقش کرده است. این فیلم در خصوص یک زوج بوده که نمی‌توانند صاحب فرزندی بشوند و به همین دلیل با کمک علم و فناوری‌های روز برای تولد فرزندی تلاش می‌کنند. در کنار این فیلم سینمایی، گیل پرز در سریال‌هایی چون Pose و Orange Is the New Black هم ایفای نقش کرده است. همچنین در آینده قرار است در سریال The Walking Dead: World Beyond نقش مهمی داشته باشد.

حال طبق گزارش به دست آمده از Hollywood Reporter، تیم توسعه‌ی فیلم The Batman، گیل پرز را برای بازیگری در این فیلم انتخاب کردند. نقش او همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد ولی بسیاری از طرفداران و مخاطبین احتمال می‌دهند که او در نقش Alberto Falcone ظاهر شود. Alberto Falcone در کمیک بوک‌های بتمن، فرزند شخصیت Carmine Falcone بوده که ما این شخصیت را در فیلم The Batman، با هنرنمایی جان تورتورو خواهیم دید. اگر بخواهیم Alberto Falcone را بشناسیم، ابتدا باید از پدرش آگاهی کامل داشته باشیم. پدر او یکی از خلافکاران درجه یک گاتهام به‌حساب می‌آید؛ آن هم در شرایطی که رابطه‌ی بسیار دوستانه‌ای با خانواده‌ی Wayne دارد. Alberto هم مانند پدرش در جنایات او شریک است و در کمیک بوک‌های Batman: The Long Halloween و Batman: Dark Victory او را به نام یک قاتل سریالی به نام the Holiday Killer می‌شناسند.

متاسفانه هنوز اطلاعات تکمیلی در خصوص بازیگر جدید The Batman وجود ندارد و همانطور که گفته شد، این تنها یک نظریه از طرفداران فیلم The Batman است. در کنار این موضوع، چندی پیش تصاویر بسیار زیادی از پشت صحنه‌ی فیلم به بیرون منتشر شد که نمایی بهتر از لباس بتمن را به مخاطبان نشان می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا