تریلر جدید بازی Ghostwire: Tokyo منتشر شد

با شهر توکیو آشنا شوید!

تریلر جدید بازی Ghostwire: Tokyo منتشر شد حمید توحیدلو ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

در جریان رویداد پلی‌استیشن شوکیس، کمپانی بتزدا سافت‌ورکز تریلر جدید بازی GhostWire: Tokyo را منتشر کرد که روی نمایش نبردهای اول شخص و شهر توکیو تمرکز دارد.

یکی از عناوین انحصاری سونی در نسل نهم، GhostWire: Tokyo نام دارد که در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را در استودیوی تانگو گیم‌ورکز طی می‌کند. تا به امروز اطلاعات چندان زیادی از این بازی اکشن ماجراجویی ارائه نشده و با وجود نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی، همچنان سوال‌های مختلف و متعددی ذهن هواداران را درگیر خود کرده است. در همین راستا، دقایقی پیش در طول مراسم امشب پلی‌استیشن تریلر جدیدی از بازی به اشتراک گذاشته شد که این بار جهان آن را به تصویر می‌کشد.

جدیدترین تریلر بازی اگرچه که چندان هم طولانی نیست، اما چیزهای زیادی نشان می‌دهد. در این ویدیو بیشتر از همیشه شاهد نمایش نبردهای اول شخص هستیم که تا حدودی شما را با سیستم مبارزات بازی آشنا می‌کند. در ادامه، مناطق مختلفی از شهر توکیو هم نمایش داده می‌شود.

یکی از قابلیت‌های جالب بازی، Ethereal Weaving نام دارد. این ویژگی در واقع برگرفته از انرژی دنیای ارواح بوده و بازیکنان در هننگام مبارزه با دشمنان می‌توانند از آن استفاده کنند. دشمنان شما در این عنوان همان روح‌های سرگردان هستند که می‌توانید با استفاده از عناصر آتش، باد و آب و همچنین مهارت‌ها و تجهیزات شکار ارواح، در نبردها پیروز شوید.

دشمنان بازی هم انواع مختلفی دارند که برخوردها با هر یک از آن‌ها منحصر به فرد خواهد بود. برای مثال، آن دسته از دشمنانی که شبیه‌ به دانش‌آموزان دبیرستانی بدون سر هستند، از نظر عملکرد چابک هستند و با حرکات سرعتی می‌توانند شما را به چالش بکشانند. عروسک‌های سفید و ترسناک نیز که در تریلر مشاهده کردید، از راه دور به سوی شما آتش پرتاب می‌کنند. به علاوه، ارواح که کت و شلوار به تن دارند، از نزدیک به شما حمله می‌کنند و به چترهایشان می‌توانند ضربه‌هایتان را به طور کامل دفع کنند.

در این میان، بد نیست اشاره کنم که پشتیبانی بازی از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس و همچنین ویژگی ری تریسینگ یا همان رهگیری پرتو نیز به طور رسمی تایید شده است. حال که بازی از ویژگی تریگرهای حساس و بازخورد لمسی کنرترلر استفاده می‌کند، شما به خوبی تفاوت  بین حملات مختلف را متوجه خواهید شد. برای مثال، تریگرهای دوال سنس در هنگامی که حرکتفنی Core Grab را اجرا می‌کنید، کمی سفت می‌شوند. از طرفی، با ارتقای مهارت‌ها و پیش‌روی در گیم‌پلی، سرعت و شدت پاسخ تریگرهای دوال سنس افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که بازی GhostWire: Tokyo در ابتدا برای عرضه در پاییز امسال برنامه ریزی شده بود که به خاطر شیوع ویروس کرونا، انتشار آن به اوایل سال آینده میلادی موکول شد. از این رو، گفته شده که این عنوان در بازه زمانی مذکور به صورت انحصاری زمانی برای کنسول پلی‌استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر می‌شود. با توجه به خرید بتزدا توسط مایکروسافت، این عنوان به مدت یک سال در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود و سپس در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا