با کراس اور بازی Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر آشنا شوید!

سازندگان برنامه‌های زیادی برای سال جاری میلای دارند

با کراس اور بازی Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر آشنا شوید! سورنا رضایی ۰ ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
کراس اور بازی Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر

اکانت رسمی مجموعه گوست ریکان ساعاتی قبل یک توییت به اشتراک گذاشت و از کراس اور بازی Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر رونمایی کرده است.

در حالی که ۵ سال از عرضه Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier می‌گذشت، یوبیسافت سرانجام نسخه جدید مجموعه را وارد بازارهای جهانی کرد. این بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands نام داشته و نقدهای عموما مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. Wildlands همچنین موفق شد عملکرد بسیار خوبی را در زمینه مالی ثبت کند. به همین دلیل، ناشر فرانسوی دنباله‌اش را با نام Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه کرد. Breakpoint بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت کرد و همین موضوع باعث شد نتواند انتظارات مالی سازندگان و ناشر خود را برآورده کند.

داستان Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در یک جزیره تخیلی جریان داشته و کاربر در نقش کلنل نومد پریمنن ظاهر می‌شود. نومد و هم تیمی‌هایش وظیفه دارند به مکان مورد نظر رفته و درباره فعالیت‌های جیس اسکل تحقیق کند. جیس، مدیرعامل شرکت اسکل تکنولوژی است که در زمینه ساخت پهپاد برای اهداف تجاری فعالیت دارد اما اخیرا فعالیت‌های خود را در زمینه تولید سلاح‌های نظامی آغاز کرده و به پیشرفت‌های قابل‌توجهی دست یافته است. در ضمن، اگرچه Breakpoint عملکرد ضعیفی داشته، شعبه پاریس یوبیسافت همچنان آن را پشتیبانی می‌کند. به هر حال، تمرکز بازی روی همکاری آنلاین قرار دارد.

اکانت توییتری گوست ریکان به مناسبت ۲۰ سالگی مجموعه از کراس اور بازی Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر رونمایی کرده است. این رویداد Relics of the Ancients نامگذاری شده و در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. البته برنامه‌هایی که به مناسبت ۲۰ سالگی تدارک دیده شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. آن‌ها قصد دارد با برگزاری یک لایواستریم طی ماه‌های آتی فصل Operation Motherland را معرفی کنند. در ادامه می‌توانید تصویری که به توییت ضمیمه شده بود را مشاهده کنید:

یوبیسافت در آوریل سال جاری میلادی به فصل جدید، یعنی Operation Motherland اشاره کرده بود. در پی این اقدام، گمانه‌زنی‌ها پیرامون آن آغاز شد. گروهی از کاربران پیش‌بینی کرده بودند این فصل ارتباطی با پیتر مایلس یکی از مسئولان سازمان سیا دارد. گروهی دیگر هم گفته بودند اصلا برایشان اهمیتی ندارد فصل جدید روی چه موضوعی تمرکز دارد؛ زیرا بازی Ghost Recon: Breakpoint مرده است.

ناشر فرانسوی تلاش‌های زیادی انجام داد تا بتواند جدیدترین نسخه گوست ریکان را احیا کند، مانند کاری که قبلا با Tom Clancy’s Rainbow Six Siege انجام داده بود. در همین راستا، بسته‌های الحاقی متعددی را منتشر کرد که یکی از آن‌ها کراس اوری با اسپلینتر سل بود. یوبیسافت حتی یک بسته الحاقی با محوریت ترمیناتور عرضه کرد. در نتیجه، می‌توان گفت کراس اور Ghost Recon: Breakpoint و توم ریدر، اولین کراس اور بازی با یک فرنچایز مشهور نیست.

در انتها، لازم به ذکر است بازی Ghost Recon: Breakpoint هم اکنون برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا