بازی Ghost Recon: Breakpoint را به صورت رایگان تجربه کنید

البته برای مدت محدودی!

بازی Ghost Recon: Breakpoint

با توجه به تصویری که یوبیسافت در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته، بازی Ghost Recon: Breakpoint برای مدت محدودی رایگان شده است.

روش‌های تبلیغاتی جدیدی طی سال‌های گذشته در صنعت ویدیو گیم مرسوم شده که یکی از آن‌ها انتشار نسخه آزمایشی پس از عرضه است. بدین ترتیب، کاربری که نسبت به خرید مردد بوده، می‌تواند پای تجربه بازی نشسته و پس از تجربه چند روزه نسبت به خرید یا عدم خرید تصمیم‌گیری کند. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی از چنین سیاستی برای تبلیغ محصول خود بهره می‌برند که برای مثال می‌توان به اکتیویژن و یوبیسافت اشاره کرد.

یوبیسافت با انتشار یک تصویر در شبکه اجتماعی توییتر از رایگان بازی Ghost Recon: Breakpoint برای مدت محدودی خبر داده است. دارندگان پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس، رایانه‌های شخصی و مشترکان سرویس گوگل استادیا هم اکنون می‌توانند محصول را دریافت کرده و پای تجربه بنشینند. این نسخه آزمایشی در تاریخ ۱۷ ابان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸نوامبر) از دسترس خارج می‌شود. مطابق انتظار، دریافت و اجرای بازی نیازمند پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای نیست. در ضمن، شرکت‌ها معمولا همزمان با انتشار نسخه آزمایشی قیمت محصول را روی پلتفرم‌های مختلف کاهش می‌دهند. به خصوص اگر چند سال از عرضه گذشته باشد. با این حال، ناشر فرانسوی قیمت‌ها را کاهش نداده است.

افرادی که هم اکنون به فروشگاه‌های مربوطه مراجعه کرده و برای دریافت رایگان بازی Ghost Recon: Breakpoint اقدام کنند، نسخه پایه (Standard Edition) روی پلتفرمشان نصب می‌شود. محصول یوبیسافت اخیرا آپدیتی تحت عنوان Operation Motherland دریافت کرده که در نسخه پایه وجود دارد. این آپدیت در کنار رفع مشکلات مختلف، محتویات جدیدی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به مد Conquest، دشمنان، آیتم‌های تزئینی و بهبودهایی روی مکانیک‌های گیم پلی اشاره کرد. Conquest تنها برای افرادی است که بخش داستانی را به اتمام رسانده‌اند. کاربر در این مد باید ۱۱ منطقه مختلف را از اشغال نیروهای روس خارج کند. در ضمن، افرادی که نسخه آزمایشی را تجربه کرده و سپس به خرید نسخه نهایی تصمیم بگیرند، پیرامون فایل‌های ذخیره‌شان نگران نباشند. تمامی آن‌ها انتقال می‌یابند.

Ghost Recon Breakpoint یازدهمین نسخه در سری گوست ریگان بوده و دنباله‌ای برای Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands است. این بازی در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و در جزیره‌ای تخیلی به نام آئورا روایت می‌شود. این جزیره به یک میلیاردر به نام جیس اسکل تعلق دارد؛ فردی که صاحب یک شرکت بزرگ بوده و در زمینه تولید تجهیزات نظامی پیشرفته فعالیت می‌کند. در پی غرق شدن یک کشتی آمریکایی در نزدیکی جزیره و قطع ارتباط آن با خشکی، سازمان سیا تصمیم می‌گیرد گروهی از نیروهای ویژه ارتش را به آنجا فرستاده تا شرایط را مورد بررسی قرار دهد. در ضمن، Breakpoint بازخوردهای متناقضی را دریافت کرد و نتوانست انتظارات مالی سازندگان خود را برآورده کند.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های گوست ریگان اخیرا تحت عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline معرفی شده است. فرانتلاین در ژانر بتل رویال قرار گرفته و از دوربینی اول شخص بهره می‌برد. کاربران در قالب گروه‌های چندنفره وارد محیط شده و باید رقبا را از میان بردارند تا آخرین گروه بازمانده باشند. با توجه به تریلر رونمایی، کاربران می‌توانند از وسائل نقلیه یا تجهیزات پیشرفته مانند سلاح‌های خودکار بهره ببرند. به این موارد باید شخصی‌سازی را اضافه کرد.

Ghost Recon Frontline در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا