چگونگی و زمان بازگشت زاد در فیلم فلش

آیا ژنرال زاد موفق می‌شود؟

چگونگی و زمان بازگشت زاد در فیلم فلش آیدا امشاسفند ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
زاد در فیلم فلش

ژنرال زاد در فیلم فلش بازخواهد گشت و این مسئله در تریلرهای این فیلم تایید شده است. همچنین به نظر می‌رسد که حضور این شخصیت از یک سکانس خیلی بیشتر است. این شخصیت با بازی مایکل شنون (Michael Shannon) در فیلم Man of Steel ساخت سال ۲۰۱۳ به دنبال تبدیل زمین به New Krypton بود و با این حال، او در نهایت توسط سوپرمن که چاره‌ای به جز نجات بیگناهان نداشت، کشته شد. اگر سردرگمی خاصی به دلیل این تریلر و مرگ زاد برای طرفداران پیش آمده باشد، کاملا قابل درک است. 

همانطور که در تریلر نشان داده شده، بری آلن (Barry Allen) با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) سعی می‌کند که واقعیت دنیای خود را دوباره نویسی کند. این مسئله به نوبه خود باعث برخورد دنیاها بهم و آسیب دیدن واقعیت اصلی می‌شود. فلش سعی می‌کند با ورژن دیگری از خود، بتمنی که نمی‌شناسد (با بازی مایکل کیتون)، و سوپرگرل با بازی ساشا کال (Sasha Calle) این واقعیت را نجات داده و از تخریب جلوگیری کند. با این حال به نظر می‌رسد که شرور داستان کسی بجز ژنرال زاد نخواهد بود.

بازگشت ژنرال زاد در فیلم فلش

در هر دو تریلر فیلم، اعترافات بری آلن یا فلش، برگرفته شده از تلاش ژنرال زاد برای تبدیل زمین به New Krypton است. همچنین او با همان ماشین‌های تغییر شکل دهنده‌ایی که در Man of Steel حضور داشت، بازمی‌گردد. این نشان می‌دهد که ژنرال زاد و همدستانش، هنوز در این جدول زمانی هم نقش شرور را بر عهده دارند و به دلیل نبود سوپرمن (که در این خط زمانی، مرده است) پیشروی بسیاری داشته‌اند. همچنین توضیح می‌دهد که چرا فلش‌ها و بتمن به کمک سوپرگرل نیاز دارند. 

بر اساس داستان بندی تریلرهای فیلم، بازگشت زاد در فیلم فلش، با اعمال فلش و برخورد دنیاها رابطه مستقیم دارد. به طرزی این نسخه از ژنرال زاد احتمالاً با موانع مشابه (مانند سوپرمن هنری کویل) روبرو نبود. در عین حال، روند داستانی Man of Still به این نسخه از زاد کمک بیشتری هم کرده است. تقریبا مطمئنیم که فلش برای نجات مادرش در گذشته، باعث چندین اتفاق ناخوشایند شده که منجر به مرگ سوپرمن و متعاقبا بازگشت ژنرال زاد به زمین می‌شود. به این ترتیب، بری و متحدان جدیدش برای بازگرداندن خط زمانی به روند همیشگی خود، نبرد کاملی را در پیش خواهند داشت.

5 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا