تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم فلش منتشر شده‌اند

سورپرایز! ۲ بتمن در فیلم The Flash حضور دارند!!!!

کانال توییتری Luiz Fernando ساعاتی قبل ویدیو پشت صحنه فیلم فلش را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که بتمن بن افلک را نشان می‌دهد.

پس از معرفی نسخه جدید سوپرمن در Man of Steel، نوبت به رونمایی از نسخه جدید بتمن در Batman V Superman: Dawn of Justice رسید که توسط بن افلک (Ben Affleck) به تصویر کشیده شد. او تفاوت‌های قابل‌توجهی با نسخه‌های قدیمی داشت که از مهم‌ترینشان می‌توان به سن بالاتر و خشونت عریان‌تر اشاره کرد. اگرچه انتخاب افلک بازخوردهای مثبتی را به همراه نداشت، بازیگر آمریکایی ثابت کرد از توانایی و استعداد لازم برای تصویر کشیدن شوایه تاریکی را برخوردار است. در نتیجه، توانست محبوبیت بالایی را کسب کند.

دومین نقش‌آفرینی بن افلک به عنوان بتمن در Justice League رقم خورد. او قرار بود در The Batman نقش اصلی، نویسندگی و کارگردانی را بر عهده داشته باشد اما شرایط روحی مساعدی نداشت. در نتیجه، اعلام کرد نویسندگی و کارگردانی را به فردی دیگری می‌سپارد. نظرش تغییر کرد و افلک از ادامه هر گونه همکاری با دست‌اندرکاران DC Extended Universe صرف نظر کرد. با این حال، او قرار است بار دیگر در فیلم فلش شنل به تن کند. اینطور که به نظر می‌رسد، حضور او در داستان زیاد نخواهد بود.

کانال Luiz Fernando که در توییتر فعالیت دارد، ساعاتی قبل ویدیو پشت صحنه فیلم فلش را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. در این ویدیو، بتمن را مشاهده می‌کنیم که سوار بر موتور خود بوده و از خیابان عبور می‌کند. ویدیو از فاصله نسبتا دوری ضبط شده و نمی‌توان فهمید بتمنی که جلوی دوربین رفته، کدام نسخه است؛ زیرا نسخه مایکل کیتون (Michael Keaton) هم در فیلم حضور دارد. با این حال، تصویری به فضای مجازی راه یافته که تایید می‌کند کاراکتر مزبور، نسخه افلک است. در ادامه می‌توانید عکس مزبور را مشاهده کنید:

ویدیو پشت صحنه فیلم The Flash یک نکته بسیار جالب را در خود جای داده است. فردی که لباس بتمن را به تن کرده و مقابل دوربین رفته، بن افلک نبوده و بدل او است. برای اثبات این ادعا باید به تصاویری اشاره کرد که طی روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند. افلک اخیرا بار دیگر با جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) وارد رابطه عاشقانه شده و آن‌ها هم اکنون در حال پشت سر گذراندن تعطیلات خود هستند.

در صورتی که حضور نسخه‌های مختلف بتمن در فیلم فلش شما را سردرگم کرده، باید بگوییم بری آلن در جریان داستان به گذشته رفته و سعی می‌کند جلوی قتل مادرش را بگیرد. این اقدام تاثیرات غیرقابل‌انکاری روی جهان هستی می‌گذارد؛ تغییراتی که شرایط را برای حضور نسخه‌های مختلف بتمن زمینه‌چینی می‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است اقتباس سینمایی فلش از تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

تصاویر پشت صحنه فیلم فلش از راه رسید

یکی از مخاطبان وب سایت Coming Soon که در گلاسگو اسکاتلند سکونت دارد، اخیرا تصاویری را از پشت صحنه فیلم فلش تهیه و ارسال کرده است. تعداد تصاویر به رقم چهار رسیده و بدل بن افلک را نشان می‌دهد که روی موتور نشسته و جلوی دوربین رفته است.

تصاویر پشت صحنه نکات قابل‌توجهی را در خود جای داده‌اند. بتمن شنل نداشته و همچنین روی چرخ‌های موتور نقطه‌های نارنجی رنگی قابل‌مشاهده است. احتمال می‌رود شنل به واسطه جلوه‌های ویژه اضافه شده و نقاقط نارنجی رنگ هم برای افرودن جلوه‌های کامپیوتری به ویدیوها باشند. در ضمن، به نظر می‌رسد دست‌اندرکاران تغییر مهمی در خیابان‌ها اعمال نکرده تا به معابر ایالات متحده آمریکا شباهت داشته باشند. ظاهرا تنها اقدامی که صورت گرفته افزودن خوردوهای آمریکایی بوده است. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، Glasgow Live یک رسانه است که روی اخبار مرتبط با گلاسگو تمرکز دارد. این رسانه اخیرا مدعی شد فیلمبرداری فیلم فلش متوقف شده است. اینطور که نظر می‌رسد، یکی از دست‌اندرکاران در حالی که روی موتور نشسته بود، پشت سر بدل بتمن حرکت و از او فیلمبرداری می‌کرد اما ناگهان با موتور شوالیه تاریکی برخوردار کرد و دچار تصادف شد. ظاهرا صدمات جدی بوده‌اند؛ زیرا تیم تولید سریعا درخواست آمبولانس داد و فیلمبردار هم به بیمارستان انتقال داده شد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامونی وضعیت شخص مزبور موجود نیست.

اگرچه همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، فیلمبرداری The Flash طی ماه‌های گذشته بدون دردسر پیش رفته و مصدومیت فیلمبردار را می‌توان اولین اتفاق تلخ پروژه در نظر گرفت. البته باید امیدوار بود جراحات فیلمبردار چندان جدی نبوده و با گذشت مدت زمان کوتاهی سلامتی کامل خود را بدست می‌آورد.

در حال حاضر مشخص نیست فیلمبرداری فلش برای چه مدتی متوقف باقی می‌ماند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا