با زیرنویس فارسی ببینید: کشف یک توطئه در آخرین تریلر سریال Gen V

مدت زیادی به انتشار سریال نمانده است

سرویس استریم پرایم ویدیو ساعاتی قبل آخرین تریلر سریال Gen V را منتشر کرده که مانند تریلر اول، شامل خشونت زیادی می‌شود.

در حالی که مارول از فرمولی مشابه در آثار ابرقهرمانی بهره می‌برد، پرایم ویدیو با یک سریال ابرقهرمانی اما نوآورانه توجه‌ها را به خود جلب کرد. محصول این سرویس استریم تحت عنوان The Boys منتشر شد و در آن، ابرقهرمانان انسان‌های شیادی بوده و تنها در ظاهر بدنبال کمک به مردم هستند. ایده‌ای متفاوت در کنار استفاده از خشونت باعث شد سریال مزبور عملکردی موفقیت آمیز از خود به ثبت رسانده و شرایط برای ساخت اسپین آفش مهیا شود.

اسپین آف پسران، Gen V نامگذاری شده و اقتباسی از کمیک بوک We Gotta Go Now به شمار می‌رود. شخصیت اصلی داستان، دختری نوجوان به نام ماری است که می‌تواند از خون خود برای صدمه زدن به دیگران استفاده کند. او مانند دیگر نوجوانانی که قدرت‌های فراانسانی دارند، به دانشگاه گدالکین می‌رود تا دوره‌های آموزشی را پشت سر گذاشته و نهایتاً به یک ابرقهرمان تبدیل شود.

پرایم ویدیو بتازگی آخرین تریلر سریال Gen V را منتشر کرده که صحنه‌های خشونت بار زیادی را در خود جای داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و با نمایش ماری آغاز می‌شود. در ادامه با تعدادی از نوجوانان حاضر در گدالکین ملاقات کرده و با قابلیت‌هایشان آشنا می‌شویم. طبق ویدیو، همه چیز برای ماری و دوستانش عادی است تا اینکه یک شب با نوجوانی مواجه می‌شوند که سعی دارد از گدالکین فرار کند. از همه مهمتر، او با عصبانیت فریاد زده و تاکید دارد به جایی به نام «جنگل» بازنمی‌گردد. ویدیو سپس روی تلاش‌های شخصیت‌ها برای کشف توطئه‌ای خونین تمرکز دارد.

طبق اطلاعات رسمی، رجی فرانکلین با نقش آفرینی جسی تی. آشر (Jessie T. Usher)، اشلی برت با نقش آفریای کولبی مینیفی (Colby Minifie) و سولجر بوی با نقش آفرینی ینسن اکلس (Jensen Ackles) در Gen V حضور دارند. از چهره‌های جدید هم می‌توان جاز سینکلر (Jaz Sinclair) را نام برد که نقش ماری را ایفا می‌کند.

فصل نخست سریال Gen V از تاریخ ۷ مهر (مصادف با ۲۹ سپتامبر) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا