نقشه‌های بازی Gears 5 در تریلر جدید آن مورد بررسی قرار گرفته است

نقشه مورد نظر خود را طراحی کنید

نقشه‌های بازی Gears 5 در تریلر جدید آن مورد بررسی قرار گرفته است Masoudezt ۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
نقشه‌های بازی Gears 5

همانطور که اطلاع دارید، بازی Gears 5 در ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. استودیو کوالیشن (Coalition) اخیرا تریلری را از این بازی منتشر کرده و در آن تمام نقشه‌های بازی Gears 5 را مورد بررسی قرار داده است.

7 مورد از 11 نقشه‌ای که در تریلر مربوطه به معرفی آن‌ها پرداخته شده است، مربوط به حالت‌های Versus mode و Horde mode هستند؛ 4 مورد دیگر در بخش Escape mode قرار دارد. نام 7 نقشه‌ای که برای استفاده در حالت Versus و Horde mode قرار دارند عبارت است از: Asylum، Bunker، District، Exhibit، Icebound، Training Grounds و Vasgar.

نقشه Asylum بیشتر شبیه نقشه‌های قدیمی سری Gears of War به نمایش درآمده است؛ این نقشه شامل قطارهایی در حال حرکت است. در نقشه Bunker، شاهد رقابت و جنگ میان تیم‌ها بر سر گرفتن کنترل منطقه‌ای مشخص هستیم. نقشه District فضای رقابت را بازتر کرده و نبرد را به خیابان‌های باز می‌برد، در حالی که در نقشه Exhibit نبردی بسته‌تر را تجربه خواهید کرد؛ این نقشه دارای دو مسیر بوده که به وسیله سیستم امنیت لیزری به چهارقسمت تقسیم شده است. نقشه Icebound تیم‌های رقیب را به محیطی با آب و هوای سرد خواهد برد. بازیکنان باید با استراتژی‌های مخصوصی در دریاچه یخ زده بزرگی که در این نقشه وجود دارد با یکدیگر رقابت کنند. در نهایت، نقشه‌های Training Grounds و Vasgar، محیطی مناسب برای نبرد از راه دور دارند. به طور کلی می‌توان گفت که نقشه‌های بازی Gears 5 به گونه‌ای طراحی شده است که هرکدام دارای ویژگی‌های مخصوص به خود بوده و این ویژگی‌ها روی استراتژی تیم‌ها و نحوه عملکرد آن‌ها در میدان نبرد، تاثیرگذار خواهد بود.

علاوه بر این موارد، در تریلر منتشر شده از بازی Gears 5، علاوه بر 7 نقشه معرفی‌شده، به 4 نقشه دیگری که در حالت Escape mode قرار دارند هم اشاره شده است. در این تریلر، به 4 نقشه مورد نظر توجه چندان زیادی نشده و تنها چیزی که در مورد آن‌ها می‌توان گفت نامشان است. 4 نقشه بخش Escape mode عبارتند از: The Hive، The Descent، The Mines و The Gauntlet. پس از معرفی نقشه‌های بازی Gears 5 ، تریلر با نمایش قابلیت ساختن نقشه توسط بازیکنان تمام می‌شود. در واقع، در این بازی بازیکنان می‌توانند نقشه‌های مورد نظر خود را ساخته و آن‌ها را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارند.

علاوه بر موارد معرفی‌شده، پس از عرضه بازی، نقشه‌های بیشتری به آن اضافه خواهند شد؛ همچنین قابلیت ساخت نقشه جدید به کاربران خلاق این امکان را می‌دهد تا پس از انتشار بازی، محتوای مورد نظر خود را به آن اضافه کنند.

بازی Gears 5 در تاریخ 19 شهریور 1398 (10 سپتامبر 2019) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا