قیمت Ironها در بازی Gears 5 با افزایش ناگهانی روبرو شد

افزایش قیمت پول داخل بازی فقط برای برخی از مناطق است

قیمت Ironها در بازی Gears 5

قیمت Ironها در بازی Gears 5 برای برخی از مناطق با افزایش ناگهانی روبرو شده است و سازندگان بازی در خصوص این تغییرات اطلاعاتی نداشته‌اند.

بازی Gears 5 دارای پول داخل بازی است که به نام Iron شناخته می‌شود؛ حال در اتفاقی عجیب برای برخی از مناطق، Ironها با افزایش قیمت روبرو شدند. به عنوان مثال در زمان عرضه بازی Gears 5، میزان 500 عدد Iron با قیمت 3.99 پوند، 1000 عدد Iron با قیمت 6.99 پوند و 2250 عدد Iron با قیمت 14.99 پوند به فروش می‌رسید؛ حال در تاریخ 6 مهر ماه این ارقام تغییر کرده و به ترتیب با قیمت‌های 4.25 پوند، 8.50 پوند و 16.50 پوند این Ironها به فروش می‌رود.

کاربری در صفحه مربوط به بازی Gears of War در سایت ردیت، پستی به دلیل افزایش ناگهانی قیمت ایجاد کرد و خبر از تغییر غیر منتظره‌ی پول داخل بازی Gears 5 در مناطقی غیر از ایالات متحده داد. در این پست مشخص شد که تیم سازنده‌ی این بازی یعنی کوالیشن از تغییرات قیمت آگاه نبوده و به همین دلیل نمی‌توانست به مخاطبان هشدار دهد.

استودیوی «کوالیشن» در خصوص تغییرات قیمت گفت:

ما تا به حال دنبال جواب سوالاتمان بودیم. در واقع هیچ کنترلی در خصوص تغییرات قیمت Ironها در فروشگاه مایکروسافت نداریم و به نظر میرسد که تغییرات از قبل اعمال شده است. Iron الان 5 دلار قیمت دارند که گویا نرخ جدید هم راستا با قیمت اصلی آنها است.

صادقانه بگوییم، ما در خصوص جابجایی قیمت‌ها آگاه نبودیم یا حداقل می‌توانستیم در جریان آن‌ها قرار بگیریم تا اینکه در این زمینه غافلگیر شویم. این به ما مرتبط می‌شود تا فرایند ارتباطی بهتری با شرکای خود برقرار کنیم. تاکید می‌کنیم که ما به دریافت بازخورد‌های شما در خصوص قیمت گذاری جدید ادامه خواهیم داد و در این مورد صحبت می‌کنیم.

بازی Gears 5 آخرین ساخته‌ی تیم The Coalition بوده که توسط Xbox Game Studios برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 عرضه شده است. این بازی با استقبال بسیار زیادی از سوی طرفداران این سری روبرو شد.

نظر شما در خصوص این اتفاق چیست؟ آیا تغییرات قیمت Ironها در بازی Gears 5 را هم راستا با ارزش آن و متعادل می‌دانید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا