برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر جدید فصل دوم سریال لست آو آس گروه WLF را نشان می‌دهد

فیلمبرداری آن ادامه دارد

تصویر جدید فصل دوم سریال لست آو آس گروه WLF را نشان می‌دهد ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
لست آو آس گروه WLF

تصویر جدید منتشر شده از فصل دوم سریال لست آو آس گروه WLF را به نمایش می‌گذارد که نقش کلیدی را در بازی دوم این مجموعه داشت.

عکس‌ها و تصاویری که از صحنه فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last of Us محصول شبکه HBO منتشر شده بیان می‌دارد که کار تولید اپیزودهای مربوط به فصل دوم این سریال به شکل مطلوبی به پیش می‌رود. با این حال این تصاویر، نمای بسیار محدودی از مناطق و حتی گریم بازیگران فصل را دوم را ارائه کرده. منابع غیررسمی از سوی دیگر که توانسته‌اند خود را به اطراف محل فیلمبرداری این سریال برسانند و تصاویر بیشتری از محل فیلمبرداری، لباس‌ها و جزئیاتی که در این سکانس‌ها مورد استفاده قرار گرفته را به نمایش گذاشته‌اند.

در همین راستا عکس‌هایی جدید منتشر شده از فصل دوم سریال لست آو آس گروه WLF را به نمایش می‌گذارد. این واژه مخففی برای عبارت Washington Liberation Front یا جبهه آزادی واشنگتن بوده که در اصل یک گروه نظامی محسوب می‌شود که در بازی The Last of Us Part 2 معرفی شده و توانسته با دسترسی به سلاح‌های ارتش، جبهه قدرتمندی برای خود بسازد.

فصل دوم سریال مورد بحث هم‌اکنون در ونکوور در کانادا در حال فیلمبرداری بوده و حساب کاربری CaptCanuck66 در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، تصویر گروه WLF را به اشتراک گذاشته که اعضای آن با وسایل نقلیه زرهی و سلاح‌های مختلف مجهز شده و در حال گشت‌زنی هستند. صحنه‌ای که برای افرادی که بازی دوم مجموعه The Last of Us را تجربه کرده باشند بسیار آشنا به نظر می‌رسد.

با این حال ظاهرا این تصویر شامل هیچ کدام از شخصیت مهم گروه WLF که بازی دوم نقش مهی را دارند نمی‌شود. چنان‌چه بازی The Last of Us Part 2 را تجربه کرده باشید می‌دانید که تعدادی از شخصیت‌های این گروه تا چه اندازه نقش مهمی در حوادث داستان این بازی دارند. فصل دوم این سریال در حال زمان انتشار مشخصی نداشته اما انتظار می‌رود در سال 2025 شاهد پخش آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments