آیا گیم‌استاپ هم نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed را لو داده است؟

باز هم سرنخ‌ها به رگناروک اشاره دارند

نسخه‌ی بعدی Assassin's Creed

گیم‌استاپ ایتالیا احتمالا نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed را لو داده است. این فروشگاه که یکی از بزرگترین خرده‌فروشی‌ها در زمینه بازی‌های ویدیویی است، نسخه‌ی بعدی این سری با عنوان Ragnarok را در بازی‌های ایکس‌باکس وان خودش لیست کرده است.

فاش شدن بازی‌ها توسط خرده‌فروشی‌ها اتفاق جدید یا عجیبی نیست. در واقع، یک اسکرین‌شات از صفحه‌ی خرده‌فروشی می‌تواند حرف‌های بیشتری از ده‌ها منبع دیگر داشته باشد. بازی‌های یوبی‌سافت و به خصوص نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed هم اولین بار نیست که توسط خرده‌فروشی‌ها لو می‌روند. بنابراین می‌توان گفت که سری اساسینز کرید چندان با اخبار غیررسمی این چنینی غریبه نیست.

حالا یک خرده‌فروشی نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed را تحت عنوان Assassin’s Creed Ragnarok – Mjolnir Edition برای ایکس‌باکس وان لیست کرده است. صفحه‌ی مربطو به این بازی پس از لو رفتن اسکرین‌شات آن در سایت ردیت، به سرعت پاک شد اما تصویر صفحه‌ی مرتبط را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

شایعات درباره‌ی نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed، از زمان عرضه‌ی The Division 2 در فضای مجازی منتشر شد؛ زمانی که بازی عرضه شد، پوستری با شکل و شمایل اساطیر شمالی درون بازی دیده شد که به نظر می‌رسید ساخته‌ی جدید و معرفی‌نشده‌ی یوبی‌سافت باشد.

شایعات حاکی از آن است که Assassin’s Creed Ragnarok قرار است مثل تمام بازی‌های قبلی این سری، در پاییز سال ۹۹ عرضه شود و یک عنوان بین نسلی باشد. یوبی‌سافت در نسل گذشته با Assassin’s Creed IV: Black Flag چنین ترفندی را پیاده کرده بود. به هر حال به نظر می‌رسد که اطلاعات بیشتر در این باره به رونمایی‌های آینده‌ی سونی و مایکروسافت از کنسول‌های نسل بعدی‌شان بستگی خواهد داشت.

آخرین بازی از مجموعه‌ی Assassin’s Creed، نسخه‌ی Odyssey بود که سبک و سیاق این مجموعه را به کلی تغییر داده و آن را تبدیل به یک عنوان تماما نقش‌آفرینی کرده بود. مسیری که یوبی‌سافت ابتدا با Origins و در ادامه با Odyssey در پیش گرفت، مورد استقبال بسیاری از هواداران و منتقدان قرار گرفت که این مجموعه را تا پیش از آن متهم به تکرار مکررات کرده بودند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا