#مهسا_امینی

کارگردان Guardians of the Galaxy از بازی مورد علاقه خود می‌گوید

Star Wars: Knights of the Old Republic بهترین بازی تاریخ است!

کارگردان Guardians of the Galaxy از بازی مورد علاقه خود می‌گوید مریم خواجوی ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Star Wars: Knights of the Old Republic

کارگردان Guardians of the Galaxy، جیمز گان (James Gunn) از علاقه زیاد خود به بازی Star Wars: Knights of the Old Republic، ساخته‌ی استودیوی BioWare صحبت کرد.

این بازی کلاسیک که در سال ۲۰۰۳ عرضه شده است، همواره به عنوان یکی از بهترین بازی‌های فرنچایز Star Wars شناخته می‌شود و عده‌ای از جمله جیمز گان از آن به عنوان بهترین بازی تاریخ یاد می‌کنند.

سری Knights of the Old Republic آنقدر محبوب است که طرفداران این سری هنوز به عرضه نسخه سوم آن امیدوارند؛ اتفاقی که به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها رخ دهد. این بازی نقش‌آفرینی که وقایع پیش از ماجرای سینمایی جنگ ستارگان را روایت می‌کند، با مهارت زیاد استودیوی BioWare (سازنده Mass Effect و Dragon Age) در طراحی شخصیت‌های سه بعدی خوش درخشید.

حال مشخص شده است که کارگردان DC Comics و Marvel جیمز گان، از جمله طرفداران این سری است که به عرضه یک نسخه جدید امیدوارند. او در حساب توییتر خود ضمن ابراز علاقه‌ی خود به Knights of the Old Republic، آن را بهترین بازی تاریخ دانست. همین موضوع باعث شد که این سوال در ذهن طرفداران ایجاد شود که آیا این کارگردان قصد تولید فیلم Knights of the Old Republic را دارد یا خیر. در همین راستا، گان توضیح داد:

فقط به خاطر اینکه این عنوان یک بازی فوق‌العاده است، به این معنی نیست که نیاز است یک فیلم از روی آن ساخته شود.

هر چند که گان تمایل خود برای ورود این بازی به دنیای سینما را تکذیب کرد، شاید بتواند در احیای این فرنچایز تاثیرگذار باشد. گان قبل از شروع کار خود با مارول، در نوشتن داستان بازی‌ای به نام Lollipop Chainsaw همکاری داشت. با وجود اینکه این بازی‌ها کاملا با هم متفاوت‌اند، اما استعداد گان در نوشتن می‌تواند بسیار کارآمد باشد. به خصوص که شایعاتی مبنی بر ساخت یک ریمیک از عنوان Knights of the Old Republic وجود دارد.

مشخص نیست که این شایعات فقط ساخته ذهن طرفداران چشم به انتظار است یا واقعا حقیقت داشته باشد؛ اما حضور جیمز گان می‌تواند به بهبود روایت آن کمک چشم‌گیری بکند. از آن جایی که EA دیگر حق انحصاری این عنوان را ندارد و دیزنی اعلام کرده است که با سازندگان مختلف از جمله یوبیسافت بر روی توسعه این فرنچایز کار می‌کند، شاید در آینده شاهد بازگشت این عنوان محبوب باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا