تشکیل کمپین قرعه‌کشی بازی برای حمایت از انتخابات انگلستان

رای بدهید، عکس بدهید، شانس خود را برای برنده شدن یک بازی امتحان کنید!

قرعه‌کشی بازی

کمپینی در کشور انگلستان در حمایت از انتخابات روز پنجشنبه‌ی این کشور، به شرکت‌کنندگانش شانس برنده شدن یک بازی ویدیویی در قرعه‌کشی می‌دهد.

انتخابات پارلمانی بریتانیا قرار است امروز در کشور انگلستان آغاز شود و باالطبع، کمپین‌های حمایتی مختلفی برای تشویق مردم به رای دادن در سراسر این کشور در هفته‌های اخیر شکل گرفته است، اما یکی از جالب‌ترین این کمپین‌ها مخاطب خود را با بازی‌های ویدیویی به رای دادن ترغیب می‌کند.

خانم Elle Osili-Wood که یک صداپیشه و مجری فعال در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی است، ابتدای این هفته پیش کمپینی با نام Gamechargers را برای حمایت از انتخابات پارلمانی آغاز کرد. نحوه‌ی وارد شدن به این کمپین ساده است؛ علاقه‌مندان باید عکسی از خود در کنار یکی از مراکز را‌ی‌گیری بگیرند و با هشتگ #GamechargersGiveaway آن را در توییتر به اشتراگ بگذارند. در انتها از بین تمام شرکت‌کنندگان یک نفر با قرعه‌کشی انتخاب و به او جوایز متنوعی از قبیل بازی و موارد دیگر اعطا خواهد شد. جایزه‌ی برنده‌ی اصلی شامل بیست بازی، دو بلیت برای نمایشگاه EGX Rezzed، تخفیف ۵۰ پوندی در InsertCoin برای لباس، یک ژاکت «سایبرپانک ۲۰۷۷» و موارد دیگر می‌شود.

ناشران بزرگ همچون بتزدا، اکتیویژن و الکترونیک آرتز حمایت خود را از این کمپین اعلام و هر کدام عناوینی را در جوایز تقبل کرده‌اند تا بدین ترتیب ۲۰۰ بازی به افراد منتخب برسد. از بازی‌های موجود می‌توان به Sekiro: Shadows Die Twice، Call of Duty: Modern Warfare، Prey، Planet Zoo، Yakuza Kiwami 2 و The Walking Dead: Definitive Edition اشاره کرد. علاقه‌مندان حضور در این کمپین در انگلستان، امروز می‌توانند با رای دادن شانس خود را امتحان کنند تا برنده‌ی یک بازی یا جایزه‌ی بزرگ شوند. با پیگیری هشتگی که در بالاتر نوشته شده است می‌توانید اتفاقات این کمپین را دنبال کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا