بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه اکتبر مشخص شدند

A Plague Tale: Requiem از راه می‌رسد

بازی های ماه اکتبر ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه اکتبر را به اشتراک گذاشت که شامل ۹ بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در ماه گذشته شاهد انتشار عناوین محبوبی نظیر Deathloop بودیم. حال با شروع ماه اکتبر، ردموندی‌ها از ورود نه بازی جدید به گیم پس طی روزهای آینده خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، مشترکین از همین حالا می‌توانند بازی Chivalry 2 را روی هر سه پلتفرم کنسول، پی‌سی و کلاود به رایگان تجربه کنند. از فردا، ۱۴ مهر، بازی Medieval Dynasty برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس به این سرویس راه می‌یابد و در کنار آن، کاربران پلتفرم رایانه شخصی نیز می‌توانند تمامی قسمت‌های فصل اول و دوم بازی پرطرفدار The Walking Dead را به رایگان دریافت کنند.

از روز ۱۹ مهر (۱۱ اکتبر)، بازی Costume Quest به سرویس گیم پس اضافه می‌شود که مشترکین کنسول و کلاود می‌توانند به تجربه آن بپردازند. همزمان با انتشار بازی مزبور، اثر Eville نیز در دسترس کنسول و رایانه شخصی قرار خواهد گرفت. دقت داشته باشید که این عنوان از همان روز نخست عرضه به گیم پس راه می‌یابد.

دو روز بعد، ۲۱ مهر، نوبت به عرضه جهانی بازی Dyson Sphere Program می‌رسد که خوشبختانه این عنوان از همان روز نخست در اختیار مشترکین ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرد. در روز ۲۲ مهر، بازی مورد انتظار Scorn همزمان با عرضه جهانی، تقدیم کاربران کنسول، پی سی و کلاود گیم پس می‌شود. در آخر، A Plague Tale: Requiem که به عنوان برجسته‌ترین بازی حاضر در این لیست به شمار می‌رود، در روز نخست عرضه، ۲۶ مهر ماه، به طور رایگان در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل نهم، رایانه شخصی و کلاود قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه آگوست سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

 • Chivalry 2 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۱۴ مهر – ۶ اکتبر

 • Medieval Dynasty — کنسول (نسل نهم)
 • The Walking Dead: The Complete First Season — رایانه‌ شخصی
 • The Walking Dead: Season Two — رایانه‌ شخصی

۱۹ مهر – ۱۱ اکتبر

 • Costume Quest — کنسول و کلاود
 • Eville — کنسول و رایانه‌ شخصی

۲۱ مهر – ۱۳ اکتبر

 • Dyson Sphere Program — رایانه شخصی

۲۲ مهر – ۱۴ اکتبر

 • Scorn  — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۶ مهر – ۱۸ اکتبر

 • A Plague Tale: Requiem — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

طبق روال همیشه، در کنار عرضه‌ی بازی های جدید در ایکس‌باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه اول ماه جاری و از روز شنبه، ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر ماه) شش بازی مختلف برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین ۲۰ درصد تخفیف در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

 • Bloodroots — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Echo Generation — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Into The Pit — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Ring of Pain — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Sable — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • The Good Life — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

در این میان، بهتر است بدانید که شرکت مایکروسافت در هفته‌های گذشته اشتراک خانوادگی سرویس ایکس باکس گیم پس را به طور عمومی برای دو کشور کلمبیا و ایرلند عرضه کرد. بر این اساس، با خرید اشتراک گیم پس آلتیمیت به قیمت حدودی ۲۵ دلار می‌توانید حداکثر تا ۵ نفر از امکانات و مزایای این سرویس به طور جداگانه بهره‌مند شوید. البته، اشتراک مزبور هنوز در سرتاسر جهان عرضه نشده و طبق شماری از گزارش‌ها، احتمالا در اواخر سال جاری میلادی در دسترس تمام بازیکنان قرار خواهد گرفت.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های جدید نیمه اول ماه اکتبر سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ به نظر شما، مایکروسافت کدام بازی‌ها را در نیمه دوم ماه جاری به گیم پس اضافه می‌کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا