#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی ماجراجویی A Plague Tale: Requiem معرفی شد

این بازی از گیم پس رونمایی می‌کند

تماشا کنید: بازی ماجراجویی A Plague Tale: Requiem معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

همان‌طور که شایعه شده بود، فوکوس هوم اینتراکتیو در جریان کنفرانس ایکس‌‌باکس در E3 2021 بازی ماجراجویی A Plague Tale: Requiem را معرفی کرد.

در حالی که دو روز با کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2021 فاصله داشتیم، یکی از افشاگرهای صنعت ویدیو گیم اطلاعات جالبی را پیرامون رویداد پیش رو به اشتراک گذاشت. PracticalBrush12 مدعی شد آسوبو (Asobo Studio) و فوکوس هوم اینتراکتیو مشغول توسعه A Plague Tale: Requiem هستند که دنباله‌ای برای A Plague Tale: Innocence خواهد بود. او همچنین گفت در جریان رویداد تنها نسخه‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی تایید می‌شود اما این بازی برای پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد.

آسوبو و فوکوس هوم اینتراکتیو در جریان کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2021 بازی ماجراجویی A Plague Tale: Requiem را معرفی کرده است. همان‌طور که شایعه شده بود، عنوان مزبور ادامه A Plague Tale: Innocence را به تصویر می‌کشد. ویدیویی که حین کنفرانس پخش شد، هیچ صحنه‌ای از گیم‌پلی را شامل نمی‌شود اما از داخل انجین گرافیکی ضبط شده است. بدین ترتیب، می‌توان با اطمینان گفت جلوه‌های گرافیکی نسخه نهایی همین گونه یا حتی بهتر خواهد بود.

A Plague Tale: Requiem در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برای ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. مشترکان گیم پس به محض انتشار قادر به تجربه‌اش خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا