آخرین تریلر سریال جدید گیم اف ترونز منتشر شد + زیرنویس فارسی

داستان خاندان صاحب اژدها شروع می‌شود!

در جدیدترین تریلر سریال جدید گیم اف ترونز می‌توانید باز هم شاهد حضور خاندان تارگرین‌ها (Targaryens) باشید، افرادی که صاحب اژدها هستند و در این سریال قرار است تا همه چیز را درباره آن‌ها ببینیم!

در تابستان ۱۱ سال پیش بود که شاهد پخش سریالی بودیم که توانست به طرز چشمگیری نظر طرفداران را جلب کرده و داستان فوق‌العاده هیجان‌انگیزی از یک جنگ بزرگ بر سر تاج و تخت آهنین را به نمایش بگذارد.

در واقع داستان سریال گیم اف ترونز (Game of Thrones) طی ۸ فصل مختلف روایت شد و تمام جهان فوق‌العاده پرجزئیات آن زاده ذهن نویسنده معروف و بزرگ آمریکایی، جورج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin) بود؛ کسی که در خلق جهان بازی معروف و بزرگی مانند Elden Ring نیز نقش داشته و از طرفی داستان بازی تاج و تخت را به صورت رمان به قلم تحریر درآورده بود.

با این وجود وقتی که بینندگان اولین بار سریال گیم اف ترونز را تماشا می‌کردند، خیلی راحت این موضوع مشخص بود که جهان آن فوق‌العاده بزرگ است و برای درک بهتر آن نیاز است تا جزئیاتی را از داخل اینترنت و کتاب‌های مارتین مطالعه کنند!

با این وجود، حتی پس از انتشار ۸ فصل و روایت داستان‌هایی که همه چیز را درباره جنگ بر سر تخت آهنین نشان می‌داد، هنوز هم بخش‌های بسیاری از رمان‌های مارتین وجود که هنوز به صورت لایو اکشن ندیده‌ایم. به همین دلیل نیز برای رفتن به عمق داستان بازی تاج و تخت، سازندگان چند سال پیش تصمیم گرفتند تا در شبکه HBO Max يک سریال تازه به نام House of The Dragon را در دست ساخت قرار دهند؛ اثری که داستان رمان Fire And Blood را روایت خواهد کرد.

تریلر نهایی سریال جدید گیم اف ترونز

در آخرین تریلر سریال جدید گیم اف ترونز که با عنوان House of The Dragons یا همان خانه اژدها پخش می‌شود، می‌توان باز هم مثل تیزرهای قبلی شاهد صحبت‌‌های شاه ویسرس (Viseyris) بود که درباره تارگرین‌‌ها و ولیعهد خود، رنیرا (Rhaenyra) تارگرین صحبت می‌کند.

در واقع داستان این سریال حدود ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت روایت می‌شود؛‌ جایی که در سرزمین وستروس جایی برای حکومت و قد علم کردن دیگر خاندان‌هایی مانند استارک‌ها (Starks) ‌و ولریان‌ها (Velaryon) نیست و فقط و فقط تارگرین‌ها هستند که با قدرت اژدها همه چیز را به فرمان شاه ویسرس تحت کنترل دارند.

با این وجود، در بین خاندان تارگرین‌ها وقتی که هیچ چیز نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد، خود دچار جنگ داخلی می‌شوند و نهایتا اوضاع به جایی می‌رسد که در سریال بازی تاج و تخت دیده بودیم. این در حالی است که این سریال فقط حدود ۱۵۰ سال از این تاریخ را دنبال خواهد کرد و ۵۰ سال باقی‌مانده آن که درباره قیام رابرت برتون (Robert Baratheon) است برای اسپین آف‌های بعدی گیم اف ترونز خواهد بود.

سریال House of The Dragons در تاریخ ۳۰ مرداد (21 آگوست)‌ از شبکه HBO Max پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا