1%
  • 0/10

شورانرهای Game of Thrones تصمیم به ساخت سه‌گانه سینمایی برای اتمام آن داشتند

اما HBO مخالفت کرد

شورانرهای Game of Thrones تصمیم به ساخت سه‌گانه سینمایی برای اتمام آن داشتند ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
شورانرهای Game of Thrones

شورانرهای Game of Thrones در صحبت‌های جدید خود اظهار داشتند که می‌خواستند با ساخت یک سه‌گانه سینمایی به سریال فانتزی محبوب‌شان خاتمه دهند.

دیوید بنیوف (David Benioff) و دی بی وایس (D.B. Weiss) در گفتگو با نشریه WSJ Magazine به صحبت پرداختند که آن‌ها طرح یک سه‌گانه فیلم را برای انتشار سینمایی به شبکه HBO مطرح کردند تا به جای دو فصل انتهایی هفتم و هشتم سریال پخش شود. هر دو فصل انتهایی در مقایسه با فصل‌های قبلی که هر کدام ده قسمت را شامل می‌شدند کوتاه‌تر شده و فصل هفتم به هفت قسمت و فصل هشتم به شش قسمت خلاصه شدند. به گفته بنیوف سران و مدیران این شبکه ضمن مخالفت با این طرح در پاسخ چنین اظهار کردند که آن‌ها در حال تولید سریالی برای فضای درآمدزایی داخل خانه و نه خارج از آن هستند.

با این حال یکی از اصلی‌ترین انتقاداتی که به دو فصل انتهایی به ویژه فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت توسط مخاطبین وارد می‌شد، وقوع بسیار سریع اتفاقات بدون پرداخت مناسب و برقراری پیش‌زمینه‌های داستانی بود. به همین دلیل مشخص نیست سه گانه سینمایی مطرح شده می‌توانست تغییری در این مسئله ایجاد کند. به خصوص وقتی این موضوع را در نظر بگیریم مجموع مدت زمان این سه فیلم سینمایی از مدت زمان اپیزودهای فصل هفتم و هشتم که خود شامل اپیزودهای طولانی مدتی می‌شدند بسیار کمتر می‌شد.

پیش از این در سال 2020 نیز شخص جرج آر آر مارتین (George R.R. Martin) نویسنده مجموعه کتاب‌های بازی تاج و تخت اظهار کرده بود شورانرهای Game of Thrones قصد داشتند پس از فصل هفتم با ساخت و انتشار یک سه‌گانه سینمایی به سریال خاتمه دهند اما در نهایت ساخت آن‌ها نیز مورد تایید قرار نگرفت.

دنیای بازی تاج و تخت به زودی با فصل دوم سریال خانه اژدها (House of the Dragon) که قرار است تابستان سال جاری پخش شود ادامه می‌یابد. فصل بعدی قرار است کوتاه‌تر از فصل قبلی باشد و شامل هشت اپیزود می‌شود. این فصل به بخش بعدی جنگ داخلی خانواده تارگریان می‌پردازد که از آن به عنوان رقص اژدها و یا همان Dance of the Dragons یاد می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments