1%
  • 0/10

ساخت اسپین آف جدید Game of Thrones متوقف شد

هر روز ساخت پروژه‌های بیشتری در حال متوقف شدن است

ساخت اسپین آف جدید Game of Thrones متوقف شد ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت اسپین آف جدید Game of Thrones

به گفته جورج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) خالق مجموعه رمان‌های ترانه یخ و آتش (A Song of Ice and Fire)، ساخت اسپین آف جدید Game of Thrones با نام A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است.

دنیای مجموعه Game of Thrones با اسپین آف‌های مختلف به سرعت در حال گسترش است. سال گذشته اولین فصل از اولین اسپین آف این سریال با نام House of the Dragon از شبکه اچ‌بی‌او (HBO) پخش شد و هم اکنون مراحل تولید فصل دوم آن در جریان است. علاوه بر این، یکی دیگر از اسپین آف‌های در حال ساخت این مجموعه با اقتباس از مجموعه رمان‌های Dunk and Egg است که سریال آن با نام طولانی A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight در دست ساخت قرار دارد.

اکنون جورج آر. آر. مارتین در بلاگ شخصی خود فاش کرده که ساخت اسپین آف جدید Game of Thrones به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا برای دستیابی به دستمزد عادلانه و امنیت شغلی فعلا متوقف شده است. خالق دنیای بازی تاج و تخت اعلام کرده که در طول مدت اعتصاب، اتاق نویسندگان A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight تعطیل بوده و فعالیتی نخواهد داشت. ایرا پارکر (Ira Parker)، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال نیز هم اکنون با همکاران خود در اعتراضات شرکت دارد. شما در زیر می‌توانید متن نوشته شده توسط جورج آر. آر. مارتین را در زیر بخوانید:

اتاق نویسندگان A KNIGHT OF THE SEVEN KINGDOMS: THE HEDGE KNIGHT در این مدت بسته است. ایرا پارکر و همکاران فوق‌العاده‌اش که استعدادهای جوانی هستند، در صف اعتراضات هستند.

در حالی که فعلا تولید سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight متوقف شده، اما اعلام شده که نگارش فیلمنامه فصل دوم سریال House of the Dragon کامل شده و در نتیجه تولید آن تحت تاثیر اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا قرار نمی‌گیرد و متوقف نمی‌شود. فصل دوم این سریال در تابستان سال آینده میلادی از طریق شبکه اچ‌بی‌او پخش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments