برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کیت هرینگتون دلایل لغو سریال جان اسنو را فاش کرد

HBO بدنبال حاشیه نیست

کیت هرینگتون دلایل لغو سریال جان اسنو را فاش کرد ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار تلویزیون کپی لینک

کیت هرینگتون (Kit Harington) در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Screen Rant به دلایل لغو سریال جان اسنو پرداخت.

اگرچه Game of Thrones در سال ۲۰۱۹ میلادی به انتها رسید، پیش درآمد‌های آن در دست ساخت قرار دارد. حتی روند پخش یکی از آن‌ها به نام House of the Dragon آغاز شده و فصل دومش در آینده‌ای نزدیک روی آنتن می‌رود. از دیگر پیش درآمد‌ها می‌توان به A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight و همچنین سریالی بر اساس شخصیت محبوب جان اسنو (Jon Snow) اشاره کرد.

کیت هرینگتون چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Screen Rant انجام داد و درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. او در بخشی از گفتگو فاش ساخت سریال جان اسنو لغو شده و دیگر حتی در لیست اولویت‌های HBO قرار ندارد:

هیچ وقت درباره‌اش صحبت نکرده بودم، چون در مرحله ابتدایی ساخت بود. نمی‌خواستم اشتباهاً چیزی را فاش کنم و نمی‌خواستم طرفداران شروع به تئوری پردازی کنند، درباره‌اش هیجان زده شوند یا متنفر شوند، آن هم در حالی که احتمال لغو شدنش وجود داشت. در این فاز، شما از دیدگاه‌های مختلف به بررسی پروژه می‌پردازید تا ببینید اصلاً ارزشش را دارد.

و در حال حاضر، در دست ساخت نیست. کاملاً از اولویت‌ها خارج شده است. چون نتوانستیم داستان مناسبی برای روایت پیدا کنیم که نسبت به آن هیجان زده باشیم. بنابراین، تصمیم گرفتیم فعلاً دست از کار برداریم. امکان دارد در آینده به این پروژه بازگردیم اما در حال حاضر بطور کامل کنار گذاشته شده است.

شبکه HBO از گذشته درس عبرت گرفته است

داستان Game of Thrones در زمان ساخت فصل پایانی تکمیل نشده بود و به همین دلیل، دست اندرکاران مجبور شدند خودشان دست به کار شوند. داستانی که نوشتند، به شدت حاشیه ساز شد و مورد انتقاد قرار گرفت. شبکه HBO که از این اتفاق درس عبرت گرفته و نمی‌خواست بار دیگر سیبلی برای انتقادات طرفداران باشد، تصمیم گرفت سریال جان اسنو را لغو کند؛ زیرا هیچ داستان مستقلی درباره‌اش وجود نداشته و نویسندگان سریال باید خودشان آن را می‌نوشتند.

در انتها، پخش فصل دوم House of the Dragon از تاریخ ۲۷ خرداد (مصادف با ۱۶ ژوئن) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments