برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شخصیت‌ های سریال Game of Thrones که در اسپین آف این عنوان حضور دارند

حضور شخصیت‌های جالبی در خط داستان House of the Dragon

شخصیت‌ های سریال Game of Thrones  که در اسپین آف این عنوان حضور دارند ۵ ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت‌های سریال Game of Thrones

سریال House of the Dragon، اقتباسی جدید شبکه HBO مملو از رمز و راز نهفته‌ای است که هنوز برای آن‌ها جوابی معین نشده است. وجود شخصیت‌ های سریال Game of Thrones در این اثر نیز یکی از این رازهای پاسخ داده نشده محسوب می‌شود.  

داستان سریال اقتباسی House of the Dragon حدود ۲۰۰ سال قبل از وقایع عنوان Game of Thrones اتفاق می‌افتد. این سریال دوره زمانی را نشان می‌دهد که هنوز خانواده تارگرین بر هفت قلمرو حکومت می‌کردند و اژدهای‌شان را که به‌عنوان شکوه آن‌ها تلقی می‌شد، در سرزمین وستروس به پرواز درمی‌آوردند. این اثر همچنین در ادامه قرار است جنگ داخلی که حکومت سلسله خانواده تارگرین را تحت تاثیر قرار می‌دهد، به‌نمایش بگذارد.

سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت، سرزمین کینگز لندیگ را به بازه زمانی متفاوتی منتقل می‌کند که از لحاظ سیاسی و اجتماعی در سطح مطلوبی قرار داشت. زیرا که خانواده تارگرین در این سرزمین قدرت را در دست داشتند و بر آن حکومت می‌کردند، همچنین این سرزمین در این دوره زمانی با بحران وایت واکرها که ۲۰۰ سال آینده حرکت خود را شروع می‌کنند، مواجه نبود. بنابراین سریال House of the Dragon روایت خانواده تارگرین و جنگ داخلی که چندین نسل قبل از دنریس تارگرین (Daenerys Targaryen)، جان اسنو (Jon Snow) و تیریون لنیستر (Tyrion Lannister) در این خانواده صورت گرفت، است. با این حال، به‌نظر می‌رسد که شخصیت‌هایی از داستان بازی تاج و تخت در بازه زمانی سریال House of the Dragon حضور دارند.

در واقع شخصیت بازی تاج و تخت که در دوره زمانی سریال خاندان اژدها حضور دارد، کاراکتر لیدی ملیساندر (Lady Melisandre) یا همان زن سرخ (The Red Woman) است. در فصل ششم سریال Game of Thrones مشاهده کردیم که ملیساندر گردنبند خود را که به‌عنوان طلسمی با او همراه بود، برداشت و شکل واقعی خود را به مخاطبان نشان داد. مخاطبان در این سکانس زنی مسن و ضعیف را مشاهده می‌کنند که این مسئله باعث کنجکاوی و مبهوت آن‌ها می‌شود. همچنین الور فورد دیویس (Oliver Ford Davies)، بازیگر شخصیت Maester Cressen در چنل یوتیوب Flicks and the City شرح داد که سن کاراکتر ملیساندر با نقش آفرینی کاریس ون هوتن (Carice van Houten) در فصل دوم بازی تاج و تخت حدود ۴۰۰ سال بوده است! این موضوع به این معناست که ملیساندر تنها نیمی از عمر خود را در سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت سپری کرده است. اگرچه ملیساندر در این اثر حضور نخواهد داشت، زیرا که احتمال می‌رود در آن مقطع زمانی در قلمرو ایسوس که با وستروس فاصله زیادی دارد، حضور داشته باشد.

شخصیت Three Eyed Raven، کاراکتر دیگری است که احتمال می‌رود در مقطع زمانی داستان House of the Dragon حضور داشته باشد. در طول داستان سریال بازی تاج و تخت می‌بینیم که این شخصیت می‌میرد و برن استارک (Bran Stark) جانشین او می‌شود. سریال Game of Thrones به معرفی این کاراکتر زیاد نپرداخت، ولی براساس رمان‌های نوشته شده از جرج آر آر مارتین (George R. R. Martin)، اسم واقعی این شخصیت براندن ریورز (Brynden Rivers) است. براندن ریورز پسر نامشروع پادشاه اگون تارگرین (King Aegon IV Targaryen) است که حدود ۴۰ سال بعد از اتفاقات Dance of the Dragons به‌دنیا آمد. متاسفانه این شخصیت هم در جریان سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت حضور پیدا نخواهد کرد.

شخصیت دیگری که ممکن است در دوره زمانی سریال House of the Dragon زنده باشد، پادشاه شب (Night King) است. البته همان‌طور که گفته شد نایت کینگ و ارتش وایت واکرها ۲۰۰ سال بعد از اتفاقات این سریال به سمت کینگز لندیگ یا به اصطلاح سرزمین زنده‌ها حرکت می‌کنند. اما گفته می‌شود که نایت کینگ هزاران سال در اعماق شمال برای تجدید قوا پنهان شده بود. نایت کینگ و وایت واکرها در سریال خاندان اژدها حضور نخواهد داشت، اما افسانه‌های آن‌ها نیز توسط شخصیت‌های این اثر روایت می‌شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تا به این لحظه از سریال House of the Dragon راضی بودید؟ آیا با حضور شخصیت‌ های سریال Game of Thrones در این اثر موفق هستید؟  نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments