روند فیلمبرداری فصل دوم The Witcher در بریتانیا آغاز شده است

بازیگر سریال Game of Thrones رسما به تیم بازیگری پیوست

روند فیلمبرداری فصل دوم The Witcher

نت‌فلیکس اعلام کرد روند فیلمبرداری فصل دوم The Witcher در بریتانیا آغاز شده است. این شبکه همچنین از پیوستن بازیگر سریال Game of Thrones به تیم بازیگری خبر داد.

اواسط دی ماه بود که هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر گرالت اهل ریویا با انتشار یک پست از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام اعلام کرد روند فیلمبرداری فصل دوم The Witcher به‌زودی آغاز می‌شود. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، همه چیز در این مدت طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش رفته است؛ زیرا شبکه‌ی نت‌فلیکس رسما از آغاز روند فیلمبرداری فصل جدید در بریتانیا خبر داد. این شبکه همچنین از طریق توییتر لیست بازیگران جدید سریال را منتشر کرد که مهر تاییدی بر گزارش‌ها و شایعه‌های منتشر شده در چند وقت اخیر محسوب می‌شود.

حدودا چهار روز پیش وب سایت Redanian Intelligence با انتشار یک گزارش مدعی شد کریستوفر هیویو (Kristofer Hivju) بازیگر سریال در Game of Thrones به تیم بازیگری The Witcher پیوسته است تا به‌عنوان نیولن جلوی دوربین برود. این وب سایت چند روز قبل از آن هم گزارش دیگری را منتشر کرده بود که طبق آن، در جریان فصل دوم با دو ویچر جدید ملاقات می‌کنیم. اولین ویچر لمبرت نام داشته و ایفای نقش آن بر عهده‌ی پاول بولیون (Paul Bullion) قرار دارد. دومین ویچر هم با نام کوئن شناخت شده و قرار است یاسن آتور (Yasen Atour) نقش او را ایفا کند. طبق لیستی که نت‌فلیکس از طریق حساب کاربری ویچر در توییتر به اشتراک گذاشته، هر دو گزارش صحیح بوده‌اند.

بازیگران جدید سریال The Witcher به همین سه مورد ختم نشده و چهار بازیگر جدید دیگر شامل اگنس بیورن (Agnes Bjorn) در نقش ورینا، تو ارستد راس‌موسن (Thue Ersted Rasmussen) در نقش اسکل، آیشا فابین راس (Aisha Fabienne Ross) در نقش لیدیا و مشا سیمپسن (Mecia Simson) در نقش فرانچسکا می‌شود. مطابق انتظار، هنری کویل برای ایفای نقش گرالت، فریا آلن (Freya Allan) برای ایفای نقش سیری، آنیا چالوترا (Anya Chalotra) برای ایفای نقش ینیفر و آشنا شافر (Anna Shaffer) هم برای نقش تریس در جریان فصل دوم باز می‌گردند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از داستان فصل دوم در دسترس نیست اما با توجه به اضافه شدن دو ویچر جدید، به‌نظر می‌رسد با تفاوت‌های مدرسه‌های آموزش ویچرها آشنا شده و خواهیم فهمید چه رابطه‌ای میان ویچرهای مدرسه‌های مختلف برقرار بوده است.

لائورن اس. هیسریچ ( Lauren S. Hissrich) شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال The Witcher درباره‌ی انتخاب بازیگران جوان گفت:

بازخوردهای فصل اول باعث شد تا میزان انتظارات از فصل دوم برای معرفی بازیگران جدید و با استعداد بالا برود. سوفی هالند (Sophie Holland) و تیم انتخاب بازیگرش بار دیگر بهترین اشخاص را برای تجسم بخشیدن به شخصیت‌های داستان انتخاب کردند. حال که همه چیز در دستان چنین افراد موفقی قرار دارد، هیجان‌زده هستیم تا ببینیم قصه‌های جدید چگونه به حقیقت تبدیل می‌شوند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات پیرامون آثار سینمایی و تلویزیونی دارد، ساعاتی قبل با انتشار یک توییت مدعی شد نقش وزمیر به مایکل کیتون (Michael Keaton) و مدس میکلسون (Mads Mikkelsen) پیشنهاد شد اما هیچ یک آن را نپذیرفتند. در حال حاضر مشخص نیست این دو بازیگر شناخته شده چرا پیشنهاد نت‌فلیکس برای حضور در The Witcher را نپذیرفتند. به هر حال، این سریال مورد توجه‌ مخاطبان زیادی قرار دارد و عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای گذشته است.

در پایان لازم به ذکر است تاریخ انتشار دقیق فصل دوم The Witcher هنوز مشخص نشده اما می‌دانیم فصل جدید این سریال مورد انتظار سال آینده‌ی میلادی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا