#مهسا_امینی

بازیگر فیلم Game Night نسبت به ساخت دنباله اطمینان ندارد

لامورن موریس: هیچ وقت نشنیدم فردی بگوید Game Night اثر بدی بود

بازیگر فیلم Game Night نسبت به ساخت دنباله اطمینان ندارد سورنا رضایی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
بازیگر فیلم Game Night

لامورن موریس بازیگر فیلم Game Night در بخشی از گفتگوی جدید خود گفت صحبت‌هایی برای ساخت دنباله انجام شده اما جدی نبوده‌اند.

جان فاکس (John Fox) که به عنوان تهیه‌کننده در صنعت سینما فعالیت می‌کند، چند سال پیش یک ایده به نام Game Night داشت. او از مارک پرز (Mark Perez) درخواست کرد با در نظر گرفتن عنوان داستان، ایده‌های مختلف را بررسی کرده و یک فیلمنامه آماده کند. پرز هم با الهام از دو فیلم Three Amigos و Tropic Thunder نسخه‌ی اولیه‌ی فیلمنامه را نوشت که بازخوردهای مثبت فاکس و سپس جیسون بیتمن (Jason Bateman) را به همراه داشت.

جیسون بیتمن و جان فاکس فیلمنامه را به نیو لاین سینما فروختند و مقرر شد به عنوان تهیه‌کننده در پروژه حضور داشته باشند. بیتمن قرار بود وظیفه‌ی کارگردانی و ایفای نقش اصلی مرد را هم بر عهده بگیرد اما با اضافه شدن جاناتان گلداستین (Jonathan Goldstein) و جان فرانسیس دیلی (John Francis Daley) نظرش تغییر کرد. گلداستین و دیلی در ابتدا به عنوان نویسنده استخدام شدند تا فیلمنامه را بازنویسی کنند اما عملکرد آن‌ها مورد توجه تهیه‌کنندگان قرار گرفت. در نتیجه، تصمیم گرفته شد آن‌ها به عنوان کارگردان پشت دوربین قرار بگیرند.

فیلم Game Night نهایتا در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شد و توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده و در باکس آفیس جهانی هم عملکرد خوبی را به ثبت برساند. این اثر رازآلود و کمدی موفق شد در برابر بودجه‌ی ۳۷ میلیون دلاری، به فروشی معادل ۱۱۷ میلیون دلار دست یابد. داستان حول محور سه زوج جوان می‌چرخد که تصمیم می‌گیرند دور هم جمع شده و یک بازی شبانه انجام دهند اما به طرز عجیب و غریبی درگیر یک پرونده‌ی قتل شده و اکنون مجبور هستند با دنبال کردن سرنخ‌ها پرده از راز این ماجرا بردارند.

لامورن موریس (Lamorne Morris) بازیگر فیلم Game Night چندی پیش در قسمت جدید برنامه‌ی Talking Shop حضور پیدا کرد که وب سایت Comic Book آن را تولید می‌کند. خبرنگار در بخشی از گفتگو درباره‌ی احتمال ساخت دنباله پرسید و موریس هم در پاسخ گفت:

طبق شنیده‌ها صحبت‌هایی درباره‌ی ساخت قسمت دوم انجام شد اما فکر نمی‌کنم چندان جدی بوده باشند. فکر کنم در این باره از جان فرانسیس دیلی، جاناتان گلداستین و جیسون بیتمن بپرسید بهتر باشد.

از دید من ساخت قسمت دوم کاملا منطقی است. فیلم در باکس آفیس عملکرد خوبی داشت و مردم هم عاشقش بودند. هیچ وقت نشنیدم فردی بگوید Game Night اثر بدی بود.

نخستین باری نیست که یکی از دست‌اندرکاران نسبت به ساخت دنباله‌ی Game Night ابراز تمایل می‌کند. مارک پرز در یکی از مصاحبه‌های خود با وب سایت The Hollywood Reporter گفت آثاری مانند این فیلم ساخته شده‌اند که دنباله داشته باشند. در ضمن، غیر از لامورن موریس افراد دیگری هم در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداختند که برای مثال می‌توان به جیسون بیتمن، ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams)، بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) و شارون هورگان (Sharon Horgan) اشاره کرد.

لامورن موریس کار خود را به عنوان یک مجری در برنامه‌های تلویزیونی آغاز کرد و به چهره‌ای شناخته شده در میان مخاطبان شبکه‌ی Black Entertainment Television تبدیل شد. او طی سال‌های گذشته به عرصه‌ی بازیگری ورود پیدا کرد و با ایفای نقش در سریال سیتکام New Girl توانست استعدادهایش را در این زمینه به اثبات برساند. موریس در فیلم‌های سینمایی مختلفی هم حضور داشته که برای مثال می‌توان به Jumanji: The Next Level و Bloodshot اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا