1%
  • 0/10

گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن پلاس شاید با ۱۲ گیگابایت رم عرضه شود

گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن پلاس شاید با ۱۲ گیگابایت رم عرضه شود ۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن رم

گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن پلاس به احتمال زیاد با ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم راهی بازار خواهد شد تا از این لحاظ شبیه به پرچم‌دارها باشد.

تبلت‌های سری تب S9 فن ادیشن امسال غافلگیری‌های بزرگی را با خود به همراه خواهند داشت. برای مثال سامسونگ قرار است دو مدل از این سری را راهی بازار کند؛ یک مدل استاندارد و دیگری پلاس تا بدین ترتیب کاربرانی که به تبلت‌هایی با ابعاد بزرگ علاقه‌مند هستند هم گزینه‌ای برای خرید داشته باشند. اما غافلگیری بزرگ‌تر سامسونگ برای امسال، تجهیز گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن پلاس به 12 گیگابایت حافظه‌ی رم است.

طبق اطلاعات که یکی از موثق‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی rquandt@ منتشر کرده، گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن در مدل استاندارد با دو ترکیب ۶/۱۲۸ و ۸/۲۵۶ گیگابایت عرضه خواهد شد. اما این تمام ماجرا نیست. امسال برای نخستین بار، سری فن ادیشن یک محصول دیگر را هم شامل می‌شود؛ گلکسی تب S9 فن ادیشن پلاس که گفته می‌شود آن هم در دو مدل ولی با حافظه‌ی رم و حافظه‌ی داخلی ۸/۱۲۸ و ۱۲/۲۵۶ گیگابایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

در رابطه با پردازنده‌ی به کار رفته در این دو تبلت هم اطلاعات زیادی در اختیار نداریم اما گفته می‌شود برای هر دو مدل از اگزینوس 1380 به عنوان قلب تپنده استفاده خواهد شد که از لحاظ سرعت و توان پردازشی، معادل اسنپدراگون 778G است.

حال سوالی که مطرح می‌شود این است که چطور از وجود دو تبلت از سری فن ادیشن اطمینان داریم؟ این خبر رسمی است چرا که خود سامسونگ نام آن‌ها را در وب‌سایت خود آورده است. اینکه غول کره‌ای چه زمانی از این تبلت‌ها رونمایی می‌کند مشخص نیست اما با توجه به اخباری که پیرامون آن‌ها وجود دارد، نباید خیلی منتظر بمانیم. علاوه بر این‌ها، احتمال دارد قیمت گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن پلاس به خاطر مشخصات بهتر، حتی نزدیک به گلکس تب S9 باشد، اما هنوز چیزی در این رابطه قطعی نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments