1%
  • 0/10

گلکسی تب S9 فن ادیشن و S9 فن ادیشن پلاس در وب‌سایت سامسونگ دیده شدند

امسال دو تبلت از سری فن ادیشن خواهیم دید

گلکسی تب S9 فن ادیشن و S9 فن ادیشن پلاس در وب‌سایت سامسونگ دیده شدند ۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
سامسونگ تب S9 فن ادیشن

دو تبلت قدرتمند اما اقتصادی سامسونگ یعنی گلکسی تب S9 فن ادیشن و مدل پلاس آن به تازگی در وب‌سایت رسمی خود سامسونگ دیده شده‌اند.

سامسونگ معمولا هر سال از یک مدل گوشی یا تبلت از سری فن ادیشن رونمایی می‌کند اما حالا با نگاهی به وب‌سایت رسمی خود این شرکت، اینطور به نظر می‌رسد که باید خود را آماده‌ی معرفی دو تبلت از این سری کنیم؛ گلکسی تب S9 فن ادیشن و مدل پلاس آن، تا بدین ترتیب کاربرانی که به تبلت‌های قدرتمند، اقتصادی اما با نمایشگر بسیار بزرگ علاقه‌مند هستند هم در بین محصولات سامسونگ حق انتخاب داشته باشند.

 

گلکسی تب S9 فن ادیشن پلاس
گلکسی تب S9 فن ادیشن پلاس

سامسونگ با لیست کردن نام این دو تبلت در وب‌سایت رسمی خود، عملا نشان داد که قصد دارد امسال دو تبلت از سری فن ادیشن را راهی بازار کند. این صفحه مربوط به دستگاه‌هایی بوده که از بیکسبی پشتیبانی می‌کنند که نام گلکسی تب S9 فن ادیشن و مدل پلاس آن هم در بین دستگاه‌های مورد نظر دیده می‌شود. با این تفاوت که این دو هنوز رسما رونمایی و راهی بازار نشده‌اند.

گلکسی تب S9 فن ادیشن
گلکسی تب S9 فن ادیشن

متأسفانه هنوز از مشخصات فنی کامل این دو تبلت باخبر نشده‌ایم اما شایعه شده گلکسی تب S9 فن ادیشن پلاس به نمایشگری 12٫4 اینچی و پردازنده‌ی اگزینوس 1380 مجهز خواهد شد. پردازنده‌ای که در حال حاضر در گوشی گلکسی A54 به عنوان قلب تپنده ایفای نقش می‌کند و عملکرد خوبی هم به لطف 4 هسته‌ی Cortex-A78 خود دارد. مدل استاندارد هم قرار است از همین پردازنده بهره ببرد با این تفاوت که اندازه‌ی به مراتب کوچک‌تری خواهد داشت.

در حال حاضر اطلاعات‌مان راجع به گلکسی تب S9 فن ادیشن و مدل پلاس آن به همین موارد خلاصه می‌شود تا اینکه سامسونگ رسما از آن‌ها رونمایی کند که البته به نظر می‌رسد به این اتفاق بسیار نزدیک هم شده‌ایم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments