آیا زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash حضور دارد؟

قهرمانان DCEU تک تک به پایان کار خود می‌رسند

زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash

پس از کنار گذشته شدن هنری کویل (Henry Cavill) از نقش سوپرمن و حذف شدنش از فیلم The Flash، گزارشاتی منتشر شده که خبر از حذف زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash خبر می‌دهند. مدتی پیش هم خبر رسید که ساخت فیلم Wonder Woman 3 لغو شده است.

از آن جایی که آینده دنیای دی سی (DCU) با برخی تغییرات اساسی روبرو شده است، به نظر می‌رسد که قرار بود در یکی از مهم‌ترین چهار فیلم دی سی در سال آینده یعنی The Flash، شاهد حضور زن شگفت‌انگیز با بازی گل گدوت (Gal Gadot) باشیم، با این حال به نظر می‌رسد که حضور کوتاه او نیز مانند سوپرمن هنری کویل، از نسخه نهایی این فیلم به طور کامل حذف شده است.

از زمانی که جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) به سمت ریاست و رهبری دنیای دی سی و شرکت تازه‌تاسیس استودیو دی سی (DC Studios) رسیده‌اند، طرفداران تغییرات عمده‌ای را در آن چه که دنیای دی سی به جلو می‌برد، دیده‌اند. این شامل لغو ساخت تعدادی از فیلم‌هایی است که در حال توسعه بودند، در حالی که گزارش‌ها نشان می‌دهند که این دو ممکن است دنیای دی سی را از نقطه صفر شروع کنند و بازیگر قهرمانان لیگ عدالت (Justice League) را در آثار آینده تغییر دهند.

یکی از اولین فیلم‌هایی خبر لغو شدن ساختنش پس از منصوب شدن جیمز گان منتشر شد، فیلم Wonder Woman 3 با بازی گل گدوت و به کارگردانی پتی جنکینز (Patty Jenkins) بود که دیگر با وجود برنامه‌های جدیدی که جیمز گان و شرکت برادران وارنر دیسکاوری (Warner Bros. Discovery) برای دنیای دی سی دارد،‌ این اثر نمی‌تواند در آینده جایی داشته باشد.

اکنون گزارش جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد ظاهرا مانند سوپرمن هنری کویل، کار زن شگفت‌انگیز گل گدوت نیز به طور کامل به پایان رسیده است و طرفداران دیگر حتی نمی‌توانند برای آخرین بار، یک حضور کوتاه را از او ببینند، زیرا به نظر می‌رسد که حضور زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash به طور کامل حذف شده است و دیگر خبری از او در این فیلم یا دیگر آثار دنیای دی سی نیست.

گزارش‌ها می‌گویند حضور زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash حذف شده است

رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) به تازگی فاش کرده است که کمپانی برادران وارنر دیسکاوری حضور زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash را حذف کرده است.

پس از این که این شرکت تصمیم گرفت تا مجموعه فیلم‌های Wonder Woman با بازی گل گدوت و به کارگردانی پتی جنکینز را دیگر ادامه ندهد، نقش کوچک او نیز به همراه حضور کوتاه سوپرمن هنری کویل از فیلم The Flash حذف شده است.

با این حال، پس از انتشار گزارش رسانه هالیوود ریپورتر، کی سی والس (KC Walsh) از رسانه Geeks Worldwide به سرعت این خبر را تکذیب و ادعا کرد که زن شگفت‌انگیز با بازی گل گدوت هنوز در این فیلم حضور دارد و حضور او حذف نشده است. او در توئیتر خود گفت:

حضور گل گدوت حذف نشده است.

آیا زن شگفت‌انگیز گل گدوت در فیلم The Flash ظاهر خواهد شد؟

در ژوئن ۲۰۲۱ مجموعه تصاویری از فیلم مورد انتظار The Flash منتشر شد که در تعدادی از آن‌ها پرنسس دایانا (Diana) با بازی گل گدوت حضور داشت. اگر چه به نظر می‌رسید که نقش او بزرگتر از یک حضور کوتاه در این اثر باشد، اما با توجه به گزارشاتی که منتشر شده است، به نظر می‌رسد که او ممکن است به هیچ وجه حضوری در این فیلم نداشته باشد، زیرا از آن زمان تا به الان کل ساختار دنیای دی سی دستخوش چندین تغییر گسترده شده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست که او چگونه می‌توانست جزوی از این فیلم باشد، فیلمی که البته قرار است قهرمانانی از جمله بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton) در آن در کانون توجه قرار بگیرند و راه مولتی‌ورس را به دی سی باز کند. فیلم The Flash اولین حضور زن شگفت‌انگیز گل گدوت پس از فیلم Wonder Woman 1984 که در سال ۲۰۲۰ اکران شد، بود که اکنون با توجه به این گزارش می‌توان گفت که دیگر قرار نیست شاهد حضور او باشیم.

با توجه به این که حدود شش ماه تا اکران فیلم The Flash در سینماها باقی مانده است، به لطف مدیریت جدید دی سی و مشکلات و حواشی مداوم ازرا میلر (Ezra Miller)، ممکن است تغییرات بزرگی در داستان و پشت صحنه این اثر ایجاد شود. این موضوع فقط سوالات بیشتری را برای آینده گل گدوت به طور کلی اضافه می‌کند که احتمالا در هفته‌ها و ماه‌های آینده با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار خواهد گرفت.

فیلم The Flash در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) و جاناتان گلداستین (Jonathan Goldstein)  نویسندگان فیلم‌های Spider-Man: Homecoming و Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves و همچنین جوبی هارولد (Joby Harold) نویسنده فیلم‌های King Arthur: Legend of the Sword، Army of the Dead، Transformers: Rise of the Beasts و همچنین سریال‌های Obi-Wan Kenobi و Godzilla and the Titans وظیفه نگارش داستان این فیلم را بر عهده داشته‌اند و کریستینا هادسون (Christina Hudson)، نویسنده فیلم‌های Bumblebee، Birds of Prey و Batgirl فیلمنامه این اثر را نوشته است.

ازرا میلر در نقش بری آلن (Barry Allen) یا فلش، ران لیوینگستون (Ron Livingston) در نقش هنری آلن (Henry Allen)، مایکل کیتون در نقش بروس وین (Bruce Wayne) یا بتمن، کرسی کلمونس (Kiersey Clemons)، مایکل شنون (Michael Shannon) در نقش ژنرال زاد (General Zod)، آنتیه تراوه (Antje Traue) در نقش فائورا-اول (Faora-Ul)، ساشا کالی در نقش سوپرگرل و بن افلک در نقش بروس وین یا بتمن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Flash به ایفای نقش پرداخته‌اند.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا