#مهسا_امینی

گال گادوت از شخصیت جدید پرنسس دایانا در فیلم Wonder Woman 1984 می‌گوید

تصویر جدید از لباس مخصوص این شخصیت

شخصیت جدید پرنسس دایانا

چندی پیش مجله‌ی Empire با گال گادوت مصاحبه‌ای انجام داد و او در این گفت و گو از تحول و شخصیت جدید پرنسس دایانا در Wonder Woman 1984 گفت.

فیلم ابرقهرمانانه‌ی Wonder Woman 1984 یکی از مورد انتظار‌ترین عناوین در دست توسعه است. همانطور که می‌دانید، تاریخ انتشار این فیلم به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر همراه شده. تاریخ اصلی اکران فیلم در ۱۶ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰) بود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۴ آگوست) صبر کنند.

حال مجله‌ی Empire با بازیگر اصلی این فیلم سینمایی یعنی گال گادوت مصاحبه‌ای انجام داده است. او در این مصاحبه در مورد شخصیت جدید پرنسس دایانا در Wonder Woman 1984 گفت:

فیلم قبلی چگونگی تبدیل شدن دایانا به زن شگفت‌انگیز را نشان داد. او در این فیلم بسیار ساده لوح بود و هیچ تصوری از پیچیدگی‌های زندگی نداشت ولی در مورد فیلم جدید همه چی تغییر کرده است. او حالا بالغ‌تر شده و عقلانی‌تر تصمیم می‌گیرد اما هنوز بسیار تنهاست. دایانا تمام هم تیمی‌های خود را که تحت حفاظتش بودند را از دست داده و همچنین قرار است اتفاق‌های جالبی را مشاهده کنید.

منظور از اتفاق‌های جالب که گال گادوت در مصاحبه گفت، بازگشت شخصیت Steve Trevor است. او در فیلم اول و کمیک بوک‌های Wonder Woman به عنوان معشوقه‌ی پرنسس دایانا شناخته می‌شود. همچنین در این فیلم کریس پاین بار دیگر هدایت شخصیت  Steve Trevor را بر عهده دارد. گال گادوت می‌گوید:

کریس بخش موفق و جدایی ناپذیر فیلم بود و برای این که همکاری با او بسیار لذت بخش است، من و کارگردان فیلم خواستیم که کریس به فیلم بازگردد. همینطور پتی جنکینز و نویسنده‌ی فیلم توانستند به بهترین شکل ممکن Steve Trevor را به فیلم اضافه کنند.

در ادامه مجله‌ی Empire تصویر جدیدی از شخصیت گال گادوت با زره‌ی مخصوصش یعنی Golden Eagle به نمایش گذاشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا