1%
  • 0/10

پنجره انتشار انیمیشن Frozen 3 فاش شد

سه‌گانه Frozen چه زمانی کامل می‌شود؟

پنجره انتشار انیمیشن Frozen 3 فاش شد ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پنجره انتشار انیمیشن Frozen 3

شرکت دیزنی (Disney) به طور رسمی پنجره انتشار انیمیشن Frozen 3 را مشخص کرده است و اکنون می‌دانیم که چه زمانی می‌توانیم انتظار پخش این اثر مورد انتظار را داشته باشیم.

پنجره انتشار انیمیشن Frozen 3 آشکار شد و حالا طرفداران و مخاطبان می‌دانند که برای تماشای سومین قسمت از مجموعه Frozen چه قدر باید منتظر بمانند. این مجموعه یکی از پرطرفدارترین و مهم‌ترین سری انیمیشن‌های شرکت دیزنی است که هر دو قسمت قبلی آن بیشتر از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشتند. قسمت اول Frozen که در سال ۲۰۱۳ اکران شد، تا سال ۲۰۱۹ با فروش یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون دلار پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما بود تا این که نهایتا قسمت دوم Frozen از راه رسید و با فروش یک ملیارد و ۴۵۳ میلیون دلاری رکورد قسمت اول را شکست و این جایگاه را به دست آورد. در ادامه نیز انیمیشن The Lion King رسید که با فروش یک میلیارد و ۶۶۳ میلیون این جایگاه را در اختیار دارد و فعلا هیچ انیمیشنی نتوانسته است تا رکورد آن را بشکند. از آن موقع تا به الان فقط انیمیشن The Super Mario Bros. Movie بوده است که به جز دو انیمیشن ذکر شده از قسمت اول Frozen فروش بیشتری داشته است.

با توجه به موفقیت مالی فوق‌العاده دو قسمت اول Frozen از مدت‌ها پیش ساخته شدن قسمت سوم آن قطعی به نظر می‌رسید تا این که در نهایت در اوایل سال ۲۰۲۳ ساخته شدن انیمیشن Frozen 3 به طور رسمی تایید شد. اکنون شرکت دیزنی در جدیدترین جلسه گزارش مالی خود اعلام کرده است که این اثر مورد انتظار در سال ۲۰۲۶ یعنی بین ۱۱ دی ۱۴۰۴ تا ۱۰ دی ۱۴۰۵ در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد. انیمیشن Toy Story 5 جزو دیگر آثار انیمیشنی مهمی است که در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد شد.

شرکت دیزنی همچنین در سال ۲۰۲۴ انیمیشن Moana 2 و در سال ۲۰۲۵ انیمیشن Zootopia 2 را دارد که انتظار مالی از آن‌ها بسیار بالاست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments