انیمیشن Frozen II، پربیننده‌ترین فیلم سرویس‌های استریم

والت دیزنی همچنان می‌تازد

انیمیشن Frozen II پربیننده‌ترین

بر اساس آمارهای منتشر شده از محبوبیت فیلم‌ها و سریال‌ها در سال ۲۰۲۰ میلادی، انیمیشن Frozen II به عنوان پربیننده‌ترین فیلم در تمام سرویس‌های استریم، معرفی شد.

اگر به خاطر داشته باشید، قسمت اول انیمیشن یخ زده در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد و توانست در مقابل بودجه‌ی ۱۵۰ میلیون دلاری خود، چیزی نزدیک به ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار فروش را در گیشه‌ها به ثبت برساند. این تنها موفقیت انیمیشن خوش‌ساخت دیزنی نبود و این فیلم توانست نمرات تحسین‌برانگیزی را هم از طرف منتقدان به نام خود ثبت کند.

از همین رو هیچ بعید نبود که والت دیزنی به سراغ ساخت قسمت دوم Frozen برود. یخ زده 2 در نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی به روی پرده‌های نقره‌ای سینما رفت و توانست به لحاظ تجاری، عملکردی بهتر نسبت به نسخه‌ی اول داشته باشد.

این انیمیشن در مقابل بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری خود موفق شد رقم ۱ میلیارد ۴۵۰ میلیون دلار را در باکس آفیس به ثبت برساند تا نام Frozen در زمره‌ی محبوب‌ترین انیمیشن‌های تاریخ به ثبت برسد. اما این پایان کار انیمیشن Frozen 2 نبود؛ چرا که والت دیزنی تصمیم گرفت تا با نمایش این فیلم در سرویس استریم دیزنی پلاس، همچنان یخ زده‌ 2 را در معرض نمایش قرار دهد.

در حال حاضر، با توجه به آمارهای منتشر شده از سوی سرویس‌های استریم، می‌توانیم انیمیشن Frozen II را به عنوان پربیننده‌ترین فیلم سال ۲۰۲۰ در سرویس‌های استریم بدانیم. این در حالی است که روز گذشته، سریال The Office به عنوان محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین سریال سرویس‌های استریم شناخته شده بود.

به گزارش Wrap، این انیمیشن حدود ۱۴.۹ میلیارد دقیقه استریم شده و بعد از آن هم انیمیشن Moana در رتبه‌ی دوم، با ۱۰.۵ میلیارد دقیقه قرار گرفته است. فیلم‌هایی که در رتبه‌های اول و دوم قرار گرفته‌اند، ثابت می‌کنند که انیمیشن‌ها در سرویس‌های استریم از چه محبوبیت جالب توجهی برخوردار هستند.

انیمیشن Frozen 2 توسط کریس باک و جنیفر لی کارگردانی شده بود و از مطرح‌ترین صداپیشه‌های آن هم می‌توان به هنرمندانی از جمله کریستن بل، ایدینا منزل، جوش گد و جاناتان گروف اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا