تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Frozen 2 اعلام شد

مزایای انحصاری برای خریداری نسخه‌ی دیجیتالی

نسخه‌ی بلوری Frozen 2

بخش انیمیشن دیزنی به‌طور رسمی تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Frozen 2 را اعلام کرد. نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی این انیمیشن دارای محتویات اضافه خواهند بود.

پس از شش سال انتظار، دنباله‌ی Frozen تحت عنوان Frozen 2 از اوایل آذر ماه سال جاری شمسی روی پرده‌ی نقره‌ای سینما اکران شد. در حالی که برخی از طرفداران و کارشناسان نسبت به عملکرد جدیدترین محصول دیزنی نگران بودند، این انیمیشن توانست نظر مثبت مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. انیمیشن Frozen 2 در مدت زمان اکران خود یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت تا از لحاظ مالی عملکرد بهتری نسبت به نسخه‌ی اول داشته باشد.

پس از باکس‌ آفیس، حالا نوبت به سینمای خانگی رسیده تا جدیدترین محصول دیزنی عملکردی عالی را در آن برجای بگذارد. این شرکت با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Frozen 2 را اعلام کرد. بر این اساس، نسخه‎‌ی دیجیتالی در تاریخ ۲۲ بهمن (مصادف با ۱۱ فوریه) منتشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مختلف از جمله آی‌تیونز و آمازون آن را تهیه کنند. دقیقا دو هفته‌ی بعد، یعنی از تاریخ ۶ اسفند (مصادف با ۲۵ فوریه) نسخه‌ی فیزیکی هم در قالب فرمت‌های مختلف در دسترس قرار می‌گیرد. آن دسته از افرادی که به‌دنبال خرید نسخه‌ی ویژه هستند، می‌توانند با مراجعه‌ به فروشگاه بست‌بای از همین حالا آن را پیش‌خرید کنند.

علاوه بر این، دیزنی محتویات اضافه‌ی نسخه‌های سینمای خانگی Frozen 2 را هم اعلام کرد. این محتویات اضافه شامل چندین صحنه‌ی حذف شده و فیلم کوتاه می‌شود. در ضمن، نسخه‌ی سینمای خانگی شامل چند ترانه‌ هم می‌شود که  به دلایلی به نسخه‌ی سینمایی راه نیافته‌اند. در ادامه می‌توانید کاور نسخه‌ی بلوری و لیست محتویات اضافه به همراه توضیحات هر یک را مشاهده کنید:

مزایای مشترک نسخه‌ی دیجیتالی و فیزیکی:

 • نسخه‌ی Sing-Along انیمیشن
 • پخش ترانه‌های Into The Unknown، All Is Found، Some Things Never Change، When I Am Older Lost in the Woods، Show Yourself و The Next Right Thing به‌همراه متن‌شان
 • صحبت‌های دو کارگردان انیمیشن درباره‌ی روند تولید و صحنه‌هایی که به نسخه‌ی نهایی راه نیافتند
 • شش صحنه‌‌ی حذف شده از نسخه‌ی نهایی
 • سه ترانه‌ی حذف شده از نسخه‌ی نهایی
 • ترانه‌ی Into the Unknown به ۲۹ زبان مختلف
 • صحبت‌های بازیگران و دست‌اندرکاران درباره‌ی افسانه‌های اسکاندیناوی که برای خلق ارواح جنگل نفرین شده مورد الهام قرار گرفتند
 • یک فیلم کوتاه درباره‌ی نکات جزئی و ایستراگ‌ها
 • صحبت‌های کریستف بک (Christophe Beck) درباره‌ی ساخت موسیقی متن
 • صحبت‌های سازندگان درباره‌ی خلق شخصیت گیل
 • دو موزیک ویدیو

مزایای انحصاری نسخه‌ی دیجیتالی: 

 • یک فیلم کوتاه درباره‌ی ترانه‌سراهای فرنچایز Frozen
 • نسخه‌ی انیماتیک ترانه‌ی Unmeltable Me

انیمیشن Frozen 2 یک دنباله بوده و مدتی پس از پایان قسمت اول روایت می‌شود؛ السا متوجه‌ی یک صدای اسرارآمیز شده که او را فرا می‌خواند و هیچ فرد دیگری غیر او قادر به شنیدن آن نیست. السا در ابتدا سعی می‌کند تا این صدا را نادیده گرفته اما مدت کوتاهی بعد، اتفاقات ناگواری رخ داده و زندگی مردم شهر را مختل می‌کند. در نتیجه، السا تصمیم می‌گیرد تا همراه آنا و کریستف به یک سفر رفته و منشا این صدای اسرارآمیز را پیدا کند. از صداپیشه‌های جدیدترین محصول دیزنی می‌توان به کریستن بل (Kristen Bell) در نقش آنا، ایدینا منزل (Idina Menzel) در نقش السا، جاناتان گروف (Jonathan Groff) در نقش کریستف و ریچل وود (Rachel Wood) در نقش ایدونا اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا