1%
  • 0/10

علاقه سازندگان Elden Ring به ادامه مجموعه Armored Core

اشتیاق شدید برای ساخت نسخه‌های جدید

علاقه سازندگان Elden Ring به ادامه مجموعه Armored Core ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ادامه مجموعه Armored Core

سازندگان Elden Ring در جدیدترین صحبت‌های خود از علاقه فراوان خود به ادامه مجموعه Armored Core سخن گفته‌اند.

به مدت بیش از یک دهه است که استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) با انتشار عناوین سولزلایک به قبضه بازار بازی‌های ویدئویی پرداخته و موجی از ساخت و انتشار بازی‌های مشابه را به راه انداخته است. حال آن که در سال گذشته این استودیو با انتشار بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon، این مجموعه اکشن را برگرداند که با استقبال کیفی و تجاری قابل توجهی نیز همراه شد. به همین دلیل شاید انتظار برای نسخه بعدی این فرنچایز به اندازه نسخه ششم طولانی نباشد.

در گفتگو با نشریه IGN Japan، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رئیس استودیو فرام سافت‌ویر، عنوان Armored Core 6: Fires of Rubicon را یک موفقیت نامید و اظهار داشت تیم سازنده علاقه شدیدی برای ادامه مجموعه Armored Core و ساخت نسخه‌های جدید آن دارد. در همین حال، اگرچه میازاکی اظهار کرد که استودیو امید دارد تا کیفیت این سری را با نسخه‌های آینده آن بهبود ببخشد در ادامه بیان داشت که اکنون تصمیم مشخصی برای ساخت نسخه جدید آن اتخاذ نشده است.

“با توجه به ساخت بازی Armored Core 6، می‌توانید متوجه شوید که این مجموعه اهمیت فراوانی برای استودیو ما دارد. ما همگی علاقه شدیدی برای ساخت نسخه‌های جدید آن در آینده داریم. به نظر من نسخه ششم یک موفقیت برای ما بود. از سوی دیگر، همه چیز در بهترین و بی‌نقص‌ترین حالت خود قرار نداشت و هم‌چنان فضایی برای بهبود آن وجود دارد. بنابراین من هم قصدی برای توقف آن ندارم. با این حال، تاکنون هیچ تصمیم مشخصی گرفته نشده است.”

در ماه اکتبر یاسویوکی کاسه (Yasuyuki Kase) صداپیشه شخصیت راستی (Rusty) در نسخه ششم، اعلام کرده بود که این بازی به فروش 2.8 میلیون نسخه‌ای در سرتاسر دنیا رسیده است. این عنوان برای پلتفرم‌های نسل نهم و هشتم سونی و مایکروسافت و هم‌چنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments