1%
  • 0/10

کارمندهای فرام‌سافتور خواستار عرضه Bloodborne برای کامپیوتر هستند

منتظر باشیم؟

کارمندهای فرام‌سافتور خواستار عرضه Bloodborne برای کامپیوتر هستند ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه Bloodborne کامپیوتر

بر اساس اظهارات اخیر هیدتاکی میازاکی، کارمندهای استودیو فرام‌‎سافتور خواستار عرضه Bloodborne برای کامپیوتر هستند.

بازی بلادبورن بود که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط استودیو فرام‌سافتور و با همکاری سونی روانه بازار شد، یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری پلی استیشن در نسل هشتم به شمار می‌رود که علی‌رغم رویکرد جدید سونی و شایعه‌های متعدد، تا به امروز برای کامپیوتر عرضه نشده است.

در همین راستا، ساعاتی پیش خبرنگار رسانه پی‌سی گیمر در مصاحبه با هیدتاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ که در خصوص بسته الحاقی بازی مزبور صورت گرفته بود، سوالی درباره نسخه کامپیوتر Bloodborne مطرح کرد تا نظر کارمندها درباره این نسخه از بازی را جویا باشد.

هیدتاکا میازاکی در این زمینه می‌گوید:

من می‌دانم که کارمندهای استودیو خواهان نسخه کامپیوتر بلادبورن هستند. اگر من هم بگویم که خواستار این اتفاق هستم، به دردسر می‌افتم اما این چیزی نیست که درباره آن مخالفت کنم. بدیهی است که به عنوان یکی از سازندگان بازی، عاشق این هستم که بازیکن‌های بیشتری به تجربه آن بپردازند و از بازی لذت ببرند؛ به خصوص که این اثر قدیمی بوده و به همین خاطر تا حدودی گم شده است. به نظر من، هر اثری که در چنین جایگاهی باشد، شایستگی این را دارد که در اختیار بازیکن‌های بیشتری قرار بگیرد.

با توجه به اینکه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی صاحب امتیاز بلادبورن است، واضح است که این کمپانی باید به عرضه Bloodborne برای کامپیوتر چراغ سبز نشان دهد. به لطف موفقیت چشمگیر این عنوان و نظر به رویکرد جدید سونی در قبال انتشار عناوین پلی استیشن برای پی‌سی، در مجموع عرضه این عنوان برای PC چندان دور از انتظار نیست.

بهتر است بدانید که پیش‌تر عمران خان، خبرنگار سابق رسانه گیم اینفورمر، در گزارشی اعلام کرده که نسخه ریمستر بازی بلادبورن در مقطعی در دست ساخت قرار داشت و چه بسا قرار بر این بود که این عنوان برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. با این حال، ظاهرا روند توسعه آن بعد از گذشت مدتی به دستور سونی لغو شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments