برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

محتويات مجموعه Friday the 13th در راه Fortnite و Call of Duty

همکاری با مجموعه‌های مختلف

محتويات مجموعه Friday the 13th در راه Fortnite و Call of Duty ۰ ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
محتويات مجموعه Friday the 13th

شواهد حاکی از آن هستند به زودی شاهد انتشار محتويات مجموعه Friday the 13th درون بازی Fortnite و مجموعه بازی Call of Duty خواهیم بود.

روز گذشته Horror, Inc به صورت رسمی از Jason Universe رونمایی کرد که طی آن مجموعه Friday the 13th به صورت کامل به یک دنیای فرنچایزی تبدیل می‌شود که روی شخصیت قاتل آن یعنی جیسون وورهیز (Jason Voorhees) تمرکز دارد. در همین راستا قرار است محتویات مختلفی از این مجموعه تولید شود که از جمله آن به فیلم‌های جدید، کالا‌های مختلف و بازی‌های ویدئویی اشاره شده است.

اگرچه جزئیات چندانی در رابطه با این موضوع تاکنون به اشتراک گذاشته نشده اما بخشی از آن شامل همکاری‌ها و حضور شخصیت جیسون وورهیز در بازی‌های ویدئویی مختلفی خواهد بود. تاکنون اطلاعات دقیقی پیرامون این مسئله ارائه نشده اما حساب کاربری رسمی جیسون یونیورس در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، اقدام به دنبال کردن کردن چند حساب کاربری دیگر کرده است که در لیست آن، اکانت رسمی مربوط به بازی Fortnite و مجموعه بازی Call of Duty دیده می‌شود. همین موضوع می‌تواند از همکاری و عرضه محتويات مجموعه Friday the 13th با عناوین مذکور در آینده‌ای نزدیک حکایت داشته باشد.

این احتمال وجود دارد که هر دو شرکت اکتیویژن (Activision) و اپیک گیمز (Epic Games) اکنون به صورت رسمی از همکاری رسمی خود با جیسون یونیورس رونمایی نکرده و مشخص هم نیست این اتفاق چه زمانی صورت بگیرد. باید به این نکته توجه داشته باشیم روز 13ام بعدی که مصادف با روز جمعه باشد در ماه سپتامبر صورت می‌گیرد. از همین رو، احتمال بسیار زیادی وجود دارد در ماه سپتامبر شاهد حضور جیسون در عناوین مختلفی باشیم.

مجموعه Call of Duty پیش از این محتویاتی از مجموعه فیلم‌های ترسناک از جمله Scream را داشته است. به همین دلیل حضور شخصیت جیسون در این مجموعه به همین شکل قبلی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی اسکین یا همان پوسته این شخصیت می‌تواند به عنوان بخشی از همکاری محتويات مجموعه Friday the 13th در فورتنایت مورد استفاده قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments